عباس پالاش:
تاسوکی، نماد مظلومیت مردمانی است که نامشان تا ابد جاوید است.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۱۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از یادمان تاسوکی بر احیای مجدد این مکان فرهنگی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد.
تاسوکی، نماد مظلومیت مردمانی است که نامشان تا ابد جاوید است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، صبح امروز چهاردهم آبان ماه 97 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به اتفاق فرماندار و امام جمعه شهرستان هامون، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و نیز فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان هامون  از مجتمع فرهنگی یادمان تاسوکی بازدید نمودند.
عباس پالاش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای تاسوکی گفت: تاسوکی نماد مظلومیت مردمی است که نامشان برای همیشه جاویدان خواهد ماند.
عباس پالاش ضمن تجلیل از مقام شهید و شهادت گفت: شهادت در فرهنگ اسلامی از جايگاه رفیعی برخوردار است. هر کسی لایق شهادت نیست؛ بلکه این لیاقت نصیب افراد خاصی می شود و در نزد خدا هیچ مقامی بالاتر از شهادت نیست.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با توجه به اهمیت یادمان تاسوکی در بین مردم منطقه یادآور شد: یادمان تاسوکی به عنوان نماد مظلومیت جانباختگان این فاجعه، باید به یک مکان ترویجی و فرهنگی در راستای ترویج فرهنگی غنی ایثار و شهادت تبدیل شود.
 
کد مطلب: 265781