داخلی صفحه اردبیل خبر
 
حضور فعال خانواده های شاهد و ایثارگر شهرهای مختلف اردبیل در راهپیمایی 13 آبان امسال
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
خانواده های شاهد و ایثارگر در شهرهای مختلف استان همراه با سایر اقشار مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال حضور فعال یافتند.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، اهالی شهید پرور شهرستان مشگین شهر همراه با ملت همیشه در صحنه انقلاب اسلامی ایران برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و رهبری معظم روز 13 آبان 1397 در محل شهدای گمنام این شهرستان به سمت میدان مرکزی شهرستان راهپیمایی کردند.
شرکت کنندگان با سر دادن شعارهای« مرگ بر آمریکا»، « مرگ بر اسرائیل»، « مرگ بر استکبار» و « هیهات من الذله» ضمن لبیک به فرامین مقام معظم رهبری، پاسخی بموقع و مقتدرانه به اظهارات ‌مقامات آمریکایی در خصوص اعمال تحریم‌ها و خشم و  انزجار خود را از استکبار به جهانیان اعلام کردند.
در این مراسم صمدی فرماندار شهرستان مشگین شهر با بیان اینکه استکبارستیزی مهمترین عنصر انقلاب اسلامی است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما به‌عنوان انقلابی فراتر از افق عالم مدرنیته، در تقابل با تمامی نظامات سیاسی دنیا و ایدئولوژی حاکم بر تمدن غرب شکل گرفته است و استکبار‌ستیزی نیز به‌عنوان یک آرمان و مهمترین عنصر انقلاب از عوامل برخوردهای اساسی ما با نظام سلطه است.
وی افزود : استکبارستیزی ریشه در عمق تعالیم اسلامی دارد به طوری‌که این انقلاب اسلامی بود که نظام حاکم بر سلطه استکبار بر جهان و تمدن غرب را به هم زده است، امروز خود این مستکبرین اعلام می‌کنند که با هزاران میلیارد دلار هزینه در منطقه به اصطلاح خاورمیانه، نتوانستند نتیجه بگیرند و شکست خورده‌اند.
صمدی سیزده آبان را برگی زرین در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و عنوان کرد: ملت ایران اسلامی در چنین روزی ثابت کرد که سازش پذیر نیست و زیربار هیچ ذلتی نمی‌رود و حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۱۳آبان نشان داد که تحریم‌ها و تهدیدات آمریکا و استکبار نمی‌تواند ذره‌ای از همت و استقامت مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بکاهد.
فرماندار مشگین شهر با اشاره به حضور پرشور دانشجویان و دانش آموزان در راهپیمایی ۱۳آبان تأکید کرد: این طبقه جوان و فعال جامعه به حق یکی از ارکان و پایه های مهم انقلاب پیروزمند اسلامی بودند و حضور مردم در  صحنه‌های مختلف نشان از بصیرت و آگاهی آنان است  و قطعا توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند.
در راهپیمایی باشکوه روز 13 آبان در شهرستانهای نیر، نمین،گرمی، خلخال و کوثر نیز خانواده های معظم شاهد و ایثارگر همراه و همگام با اهالی انقلابی و ولایی همیشه در صحنه این شهرستان به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک گفته و با شعارهای کوبنده و انقلابی ضمن تجدید میثاق با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهدای گلگون کفن، انزجار خود را از نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا به جهانیان اعلام کردند.
انتهای پیام./
 
 
 
کد مطلب: 265805
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...