داخلی صفحه قم خبر
 
​هیهات من الذله شعار همیشگی ملت ایران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: شعار روز ۱۳ آبان و شعار همیشگی ملت ایران هیهات من الذله است، شعاری که ملت ایران چها ردهه است تا پای جان بر آن ایستادگی کرده است.
​هیهات من الذله شعار همیشگی ملت ایران است
 
به گزارش ایثار واحد استان قم، سردار سید جواد هاشمی افزود: ملت سرافراز ایران هیچگاه نپذیرفته زیر بار ظلم و ستم قرار گیرد، ملت ایران اسلامی  در برابر ظلم و ستم پهلوی تا پای جان ایستادگی کرد و در دوران دفاع مقدس نیز هزاران شهید را تقدیم کرد اما حاضر نشد عزت خویش را فدا کند.
وی ادامه داد: شعار هیات من الذله  درس عاشور است، برای عزت دین و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ملت ایران از کوچک و بزرگ ایستادگی کردند و همه موانع سخت را پشت سر گذاشتند امروز نیز تحریم ها را با همان روحیه ایثارگری پشت سر می گذراند و باز هم این دشمن است که زبون و پست خواهد بود.
وی اضافه کرد: به فرمایش مقام معظم رهبری آمریکا رو به افول است و نظام اسلامی هر روز تاثیرگذار تر در مسیر پیشرفت قرار گرفته است و دشمنان این را به خوبی می دانند و از همین رو است که تلاش می کنند تا جلوی این پیشرفت را بگیرند. اما به برکت خونهای شهدا و امت ولایت مداری، پرچم جمهوری اسلامی همواره بر بلندای قله های عزت و افتخار قرار دارد.
کد مطلب: 265847
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...