داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
دیدار سپاهیان جوانرود با دو خانواده ایثارگر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
فرمانده تیپ انصار الرسول(ص) شهرستان جوانرود: خانواده‌های ایثارگر، ‌ ضامن حيات نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران هستند.
دیدار سپاهیان جوانرود با دو خانواده ایثارگر
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» به مناسبت فرارسیدن 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، سردار ناصر باباخانی فرمانده تیپ انصار الرسول(ص) شهرستان جوانرود به همراه سید ایوب زارعی رئیس بنیاد با حضور در منزل دو خانواده ایثارگر این شهرستان، با این عزیزان دیدار و گفتگو کرد.
سردار باباخانی در این دیدار 13 آبان را، روز خلق حماسه‌ای دیگر از سوی ملت شریف ایران اسلامی عنوان داشت و افزود: ایثارگران عزیز از پیشگامان صحنه مبارزه با استکبار جهانی بوده و در این راه مقدس از هیچ خدمت و کوششی دریغ نکرده‌اند.
فرمانده تیپ انصار الرسول(ص) افزود: فداكاری و رشادت شهيدان و صبر و بردباری خانواده‌های ايثارگر تحسین‌برانگیز است چراکه هر یک از این خانواده‌های بزرگوار، تجلي صبر و استقامتی هستند كه توانسته‌اند به معنای واقعی کلام، ضامن حيات نظام مقدس جمهوری اسلامی ايران باشند.
وی در ادامه با یادآوری این مطلب که در فرمایشات مقام معظم رهبری به‌طور مکرر بر تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم شهدا تأکید شده است، خاطرنشان ساخت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای گران‌قدر درواقع زنده نگه‌داشتن حماسه‌های بزرگی است که ایران اسلامی را در مقابل همه توطئه‌ها و تهدیدهای دشمنان شرق و غرب بیمه کرد.
در پایان این دیدار از خانواده شهیدان گران‌قدر ناصر پژوهی و حسین رحمانی تجلیل به عمل آمد.
انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 265854
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...