رئیس بنیاد شهید شهرستان ری:
ایثار و شهادت از جایگاه ویژه ای برخوردار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۷
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری گفت: ایثار و شهادت از جایگاه ویژه ای برخورداراست.
ایثار و شهادت از جایگاه ویژه ای برخوردار است
 
به گزارش"ایثار"؛ حسین نصراله با همراهی زندی بخشدار قلعه نو با جانباز پانزده درصد "محسن حفیظی" دیدار و گفت و گو کرد.
نصراله در این دیدار اظهار داشت: کشور ما دارای ارزش هایی است که در کمتر جایی می توان به آن دست یافت که همان فرهنگ ایثار و شهادت است و مثال های فراوانی از آن می توان یاد کرد واقعه عظیم عاشورا و دفاع از میهن در طول دوران دفاع مقدس واقعیت های ایثار و شهادت است.
نصراله عنوان کرد: دیدار با خانواده شهدا و جانبازان و یادآوری رشادت ها و دلاورمردی های آنان گامی مؤثر در جهت ارج نهادن به ارزش های ایثارگری است.
گفتنی است در این دیدار جانباز حفیظی با ذکر خاطراتی از دوران جنگ حال و هوای سال های جنگ را زنده کرد.
انتهای پیام/

دانش آموزان شاهد شهرری در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور فعال داشتند
همزمان با روز 13 آبان مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دانش آموز در شهرستان ری برگزار شد.


به گزارش "ایثار"؛ روز 13 آبان روز مبارزه با استکبار و یادآور واقعه ای است که در تاریخ معاصر ایران می باشد که  باعث شد که به عنوان روزی به یادماندنی در تقویم ایران اسلامی  به ثبت رسانده شود.
همزمان با این روز دانش آموزان از مدارس مختلف و همچنین از مدارس شاهد شهرستان ری با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی 13 آبان شرکت کردند.
حسین نصراله معاون مدیرکل و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستا ن ری  در حاشیه این مراسم اظهار داشت:  در روز 13 آّبان دانش آموزان به دلیل اعتراض به حکومت پهلوی در دانشگاه تهران در سال 57حضور یافتند و در این روز جوانان و نوجوانان بي‌گناه، يکي پس از ديگري در خون خود غلتيدند این روز بانام روز دانش آموز نامگذاری شده است و هرساله با حضور در مراسم راهپیمایی 13 آّبان یاد و خاطره این شهیدان گرامی داشته می شود.
گفتنی است در این راهپیمایی جمالی پور فرماندار ری، رؤسای ادارات آموزش و پرورش و دیگر مسئولان شهرستان حضور داشتند و دانش آموزان را همراهی کردند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 265868