رئیس بنیادشهیدشهریار با مادر شهید "کاوه" دیدار کرد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۲
در راستای تکریم خانواده شهدا رئیس بنیادشهیدشهریار با مادر شهید "کاوه" دیدار کرد.
رئیس بنیادشهیدشهریار با مادر شهید "کاوه" دیدار کرد
 
به گزارش "ایثار"؛ کردی رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهریار با همراهی یوسفی رییس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان رباط کریم با مادر بزرگوار شهید "محمود کاوه" دیدار و گفت وگو کردند.
کردی با اشاره بر ضرورت دیدار با خانواده شهدا اظهار داشت: ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی‌ها یک افتخار بزرگ است و نصیب هر کسی نمی‌شود.
وی افزود: فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود و احترام جامعه نسبت به خانواد ه‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان‌دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
رئیس بنیادشهیدشهریار تصریح کرد: امنیت امروز کشور مرهون رشادت ها و از خود گذشتگی های شهدا و ایثارگران است و مسئولان وظیفه خود می دانند که با خانواده های شاهد و ایثارگر دیدار کنند و از نزدیک با مشکلات این خانواده ها آشنا شوند و برای برطرف کردن مشکلاتشان کوشا باشند.
کردی بیان کرد: همه ما نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند وظیفه داریم و باید احساس مسئولیت کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 265871