داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد:
شهدا به ما آموختند که تنها آن‌ها می‌توانند ره صدساله را یک‌شبه طی کنند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهدا به ما آموختند که تنها آن‌ها می‌توانند ره صدساله را یک‌شبه طی کنند.
شهدا به ما آموختند که تنها آن‌ها می‌توانند ره صدساله را یک‌شبه طی کنند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، سردار محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز به همراه جمعی از مسئولین و خادمان شهدا بعدازظهر دوشنبه 14 آبان ماه باهدف تکریم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و در راستای اجرای طرح سپاس به دیدار مادر گرامی شهید والامقام عباس بابا و جانباز سرافراز بهارلو رفته و در فضایی صمیمی با آنان به گفتگو پرداختند.
ابراهیم طاهرنژاد در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام عزاداری رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام و شهادت امام رضا علیه‌السلام گفت: شهدا به ما آموختند که تنها آن‌ها می‌توانند ره صدساله را یک‌شبه طی کنند.
وی افزود: شهدا به وجه الله نظر می‌کنند و این از امتیازات آن بزرگواران است که با دعای خیر پدر و مادر خود به دست آورده‌اند.
طاهرنژاد در ادامه تصریح کرد: خانواده شهدا مورد لطف خداوند بوده و دعای آن‌ها همواره زودتر مورد اجابت قرار می‌گیرد و به برکت وجود آن‌ها بوده که برنامه‌های جمهوری اسلامی ایران توانسته اجرایی شود.
شایان‌ذکر است حاضرین در پایان پس از ادای احترام به مقام شهدا بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
 
کد خبر 97/454
انتهای پیام/
کد مطلب: 265875