داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد:
دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب آرامش و روحیه مضاعف جهت خدمت به این قشر معزز است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در جلسه بررسی اجرای مرحله دوم طرح سپاس بیان کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب آرامش و روحیه مضاعف جهت خدمت به این قشر معزز است.
دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب آرامش و روحیه مضاعف جهت خدمت به این قشر معزز است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد در جلسه بررسی اجرای مرحله دوم طرح سپاس که با حضور خادمان شهدا در دانشگاه علمی کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام عزاداری رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبی علیه‌السلام و شهادت امام رضا علیه‌السلام بابیان اینکه خانواده‌های شهدا و ایثارگران هیچ مطالبه‌ای از مسئولین ندارند تصریح کرد: این ما هستیم که بدهکار آن‌هاییم.
وی افزود: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در قالب طرح «سپاس» موردتوجه و تأکید مقام معظم رهبری و موجب آرامش و روحیه مضاعف جهت خدمت به این قشر معزز است.
طاهرنژاد در ادامه تأکید کرد: امیدواریم علاوه بر دیدار و احوال‌پرسی از جامعه‌ی ایثارگری بتوانیم اندیشه‌ی والای شهدا و جانبازان و همچنین ایستادگی . مجاهدت‌های آنان را ترویج دهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: دیدار با جانبازان ادای دین به آنان و زمینه‌ساز گسترش فرهنگ قدردانی و ارج نهادن به مقام و منزلت جانبازان در جهت تکریم این بزرگواران است.
وی در پایان تأکید کرد: امیدواریم باهمت والای مسئولین بتوانیم تا پایان سال از تمام جامعه‌ی ایثارگری استان البرز دیدار به عمل‌آوریم و سبب خشنودی این قشر معزز شویم.
 
کد خبر 97/455
انتهای پیام/
کد مطلب: 265880