داخلی صفحه البرز خبر
 
دومین دوره‌ی مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر در بخش بانوان برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸
دومین دوره‌ی مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر کشور با حضور 115 ورزشکار زن از 11 الی 15 آبان ماه در کردان کرج برگزار شد.
دومین دوره‌ی مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر در بخش بانوان برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز دومین دوره‌ی مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر کشور با حضور 115 ورزشکار زن به همت اداره کل امور ورزش و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران باهدف ایجاد روحیه و نشاط و امید به زندگی در دوران سالمندی از 11 الی 15 آبان ماه به مدت 5 روز در کردان کرج برگزار شد.
در این مسابقات که در مجموعه تفریحی‌ورزشی ایثار واقع در کردان کرج با حضور 23 استان کشور در 5 رده‌ی سنی در دو رشته‌ی پیاده‌روی و موارد ایستگاهی شامل تیراندازی، فریزبی، بولس، دارت، پرتاب حلقه، دوچرخه‌سواری، جابجایی توپ مدیسنبال و حلقه دستمال برگزارشده بود، شرکت‌کنندگان در فضایی صمیمی و دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند که درنهایت استان‌های همدان، مازندران و خراسان رضوی به ترتیب درمجموع دو رشته مقام‌های اول تا سوم مسابقات را کسب کردند.
مراسم اختتامیه این مسابقات نیز روز دوشنبه 14 آبان ماه از ساعت 16 در سالن شهید فهمیده مجموعه ایثار با حضور سید مستجاد حسینی مدیرکل ورزش و اردویی بنیاد و دیگر مسئولین برگزار و از قهرمانان با اهدای مدال و کاپ قهرمانی تجلیل به عمل آمد.
شایان‌ذکر است در خلال این مسابقات دو برنامه شنای تفریحی با حضور مربی و مدرس آب‌درمانی و یک کلاس آموزشی در خصوص حرکات اصلاحی و تغذیه سالم مربوط به سالمندان پیش‌بینی‌شده بود تا قدمی باشد در تغییر نگرش شرکت‌کنندگان و روی آوردن به ورزش.
 
کد خبر 97/456
انتهای پیام
کد مطلب: 265908
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...