داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
یادواره 60 شهید دانش آموز شهرستان گیلانغرب برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
امام جمعه گیلانغرب در این یادواره گفت: شهدای دانش آموز در حماسه های بزرگ دوران دفاع مقدس نقش اساسی داشتند.
یادواره 60 شهید دانش آموز شهرستان گیلانغرب برگزار شد
 
به گزارش ایثار«واحد کرمانشاه» به مناسبت فرارسیدن 13 آبان سالروزشهادت دانش آموز بسیجی شهید«محمدحسین فهمیده» و روز دانش آموز، به همت بنیاد شهرستان گیلانغرب، یادواره 60 تن از شهدای گرانقدر دانش آموز شهرستان گیلانغرب با حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در روز دوشنبه 14 آبان در مدرسه شهید مدرس این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم که با مشارکت اداره آموزش و پرورش و با حضور مدیران بنیاد و آموزش و پرورش، فرماندهان نظامی و انتظامی، مسئولین و کارکنان ادارات و نهادهای دولتی و جمع کثیری از دانش آموزان مدارس این شهرستان برگزار شد، حجت الاسلام خاص امیری امام جمعه گیلانغرب در سخنانی با تجلیل از مقام والای شهدا بویژه شهدای دانش آموز  گفت: شهدا زنده هستند و به همه ما حیات و زندگی می بخشند.
حجت الاسلام خاص امیری با گرامی داشت رشادت های شهدای گرانقدر در دوران دفاع مقدس افزود: شهدای عزیز دانش آموز نیز در این حماسه های بزرگ نقش اساسی داشتند که از نمونه های بارز آن می توان به نام بسیجی شهید«محمدحسین فهمیده» اشاره کرد.
وی با ابراز خرسندی از حضور در میان دانش آموزان بسیجی این شهرستان، توجه بیش از پیش مسئولین در حمایت از دانش آموزان مستعد بویژه در زمینه های قرآنی، هنری و علمی را خواستار شد.
در ابتدای این مراسم پرویز رئیس آموزش و پرورش گیلانغرب ضمن خوش آمد گوئی از برگزارکنندگان مراسم بویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران تقدیر و تشکر کرد.


انتهای پیام/
 
 
کد مطلب: 265924