خدمت به خانواده شهدا یک ارزش الهی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۹
مدیرکل بنیاد استان در سرکشی از مدارس شاهد به مناسبت روز دانش آموز گفت: خدمت به خانواده شهدا و ترويج فرهنگ ايثار يك ارزش الهي است.
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران ستان با همراهی معاون فرهنگی و رئیس اداره آموزش بنیاد استان و رئیس و معاون فرهنگی بنیاد شهرستان شهرکرد از مدارس شاهد به مناسبت 13 آبان و روز دانش‌آموز سرکشی کرد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در این سرکشی ها ضمن تقدیر از مسئولین این مدارس گفت: خدمت به خانواده شهدا و ترويج فرهنگ ايثار يك ارزش الهي است و حفظ حرمت خون شهدا توسط دانش آموزان با كسب علم و تعالی خدمت به جامعه ميسر می شود.
نجفی با اشاره به اینکه کیفیت‌بخشی مدارس شاهد باید در اولویت قرار گیرد، گفت: تحقق این هدف منجر به تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان و قبولی در رشته های مورد علاقه در دانشگاه خواهد شد.
نجفی با اشاره به وجود مراکز مشاوره تحصیلی و ارائه خدمات تحصیلی به ایثارگران و طرح این موضوع که مدارس شاهد باید مشاور محور باشند، گفت: مدیران این مدارس در این موضوع باید دقت ویژه داشته باشند و با برنامه‌ریزی جامع در ارائه مشاوره‌های لازم به دانش‌آموزان برای رفع مشکلات تحصیلی و تربیتی تلاش کنند.
وی افزود، مدارس شاهد به‌فرمان امام خمینی (ره) در سال 1365 در راستای خدمات‌رسانی به خانواده شاهد و ایثارگر و رفع مشکلات تحصیلی فرزندان آنان تاسیس شد که در حال حاضر استان دارای 15 مدرسه شاهد می باشد که تعداد دانش آموز شاهد و ایثارگر در این مدارس در حال تحصیل هستند.
گفتنی است: در این نشست مدیران مدارس شاهد و مدیران مناطق آموزش‌وپرورش به بیان مشکلات و پیشنهاد‌های خود در خصوص کیفیت‌بخشی مدارس شاهد پرداخته و راهکارهای لازم ارائه شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 265931
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...