برگزاری دومین دوره‌ مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر در بخش بانوان
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۴
دومین دوره‌ مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر کشور با حضور 115 ورزشکار زن از 11 الی 15 آبان ماه در کردان کرج برگزار شد.
برگزاری دومین دوره‌ مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر در بخش بانوان
 
به گزارش «ایثار»، دومین دوره‌ مسابقات ورزشی سالمندان شاهد و ایثارگر کشور با حضور 115 ورزشکار زن به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با هدف ایجاد روحیه نشاط و امید به زندگی در دوران سالمندی از 11 الی 15 آبان ماه به مدت 5 روز در کردان کرج برگزار شد.
در این مسابقات که در مجموعه تفریحی‌ ورزشی ایثار واقع در کردان کرج با حضور 23 استان کشور در 5 رده‌ سنی در دو رشته‌ پیاده‌ روی و موارد ایستگاهی شامل تیراندازی، فریزبی، بولس، دارت، پرتاب حلقه، دوچرخه‌سواری، جابجایی توپ مدیسنبال و حلقه دستمال برگزار شد، شرکت‌کنندگان در فضایی دوستانه با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت استان‌های همدان، مازندران و خراسان رضوی به ترتیب در مجموع دو رشته مقام‌های اول تا سوم مسابقات را کسب کردند.
مراسم اختتامیه این مسابقات نیز روز دوشنبه 14 آبان ماه در سالن شهید فهمیده مجموعه ایثار با حضور سید مستجاد حسینی مدیرکل امور ورزشی و اردویی بنیاد برگزار و از قهرمانان با اهدای مدال و کاپ قهرمانی تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است در خلال این مسابقات دو برنامه شنای تفریحی با حضور مربی و مدرس آب‌درمانی و یک کلاس آموزشی در خصوص حرکات اصلاحی و تغذیه سالم مربوط به سالمندان پیش‌بینی‌شده بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 265969