فداکاری جانبازان پرچم اسلام را برافراشته نگه داشته است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی گفت: فداکاری بزرگ جانبازان که باجان خود از برافراشته ماندن پرچم اسلام دفاع کردند در تاریخ ثبت‌شده است تا درس‌ ایثار و ازخودگذشتگی‌شان، سرمشق نسل‌های آینده باشد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، پورحسن در عیادت از «محمد به‌روز» جانباز 70 درصد بستری در بیمارستان گفت: آیندگان با مرور خاطرات ایثارگران و جانبازان 70 درصد مبهوت و متحیر خواهند ماند.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی ظهر امروز 15 آبان 1397 در بیمارستان شمس تبریز حضور یافت و با دو جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس «محمد به روز» و « ولی مصطفی زاده نمروری» عیادت کرد.
پورحسن در این عیادت با گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینی‌ها و رشادت‌های شهدا و ایثارگران تصریح کرد: رزمندگان غیور ایران اسلامی در راه دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی تا پای جان ایستادگی کردند و اجازه نداند یک وجب از خاک مقدس میهن اسلامی به تاراج بیگانگان درآید.
وی افزود: فداکاری بزرگ جانبازان و ایثارگران که با جان خود از برافراشته ماندن پرچم اسلام دفاع کردند در تاریخ ثبت شده است تا درس‌ ایثار و ازخودگذشتگی‌شان، سرمشق نسل‌های آینده باشد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی در ادامه عنوان کرد: باید با دیدار و عیادت و سرکشی به جانبازان و ایثارگران قدم در راه ترویج و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت برداریم و با خدمت به جامعه معزز ایثارگری راه آن عزیزان را ادامه دهیم.
گفتنی است، جانباز سرافراز 70 درصد «محمد به‌روز» متولد 19 مرداد 1342، در 20 دی 1363 در منطقه غرب کشور با مجروحیت قطع دو پا به‌افتخار جانبازی نائل شد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عیادت، جانباز 70 درصد، «محمد به روز»
کد مطلب: 265976