اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰
مدیرکل بنیاد استان مرکزی عظمت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون ایثار و فداکاری شهدا دانست و اظهار داشت: یادواره های شهدا فرصتی برای بازخوانی سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
اقتدار ایران اسلامی مرهون فداکاری‌های شهدا است
 
به گزارش «ایثار»، مرتضی انصاریفر پیش از ظهر امروز سه شنبه 15 آبان ماه 97 در یادواره «لاله های عاشق» بر ضرورت برگزاری هرچه باشکوهتر یادواره های شهدا تاکید کرد و گفت: همگان باید در جهت تبیین فرهنگ ایثار و شهادت و نشر سیره شهدا در جامعه تلاش کنیم.
وی عظمت و اقتدار ایران اسلامی را مرهون ایثار و فداکاری شهدا دانست و اظهار داشت: یادواره های شهدا فرصتی برای بازخوانی سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد مرکزی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان اسلام برابر تمامی ابرقدرت های شرق و غرب با تکیه بر ایمان به خدا، وحدت و حرکت در مسیر امام (ره) ایستادگی کردند و اجازه تجاوز به دشمن ندادند.
انصاریفر تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بین دانش آموزان خواندن کتاب‌هایی با موضوع ایثار و جوانمردی شهدا ضروری است.
گفتنی است، یادواره «لاله های عاشق» به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی در فرهنگسرای شهر صنعتی اراک با حضور معاون امنیتی اجتماعی استاندار، مدیرکل بنیاد مرکزی، شهردار، رییس بنیاد اراک و جمعی دیگر از مسئولان استانی، فرهنگیان، دانش‌آموزان و خانواده‌های شهدای دانش آموز برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 265993