شهدا و ایثارگران قهرمانان و افتخارآفرینان اصلی نظام هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: شهدا و ایثارگران قهرمانان و افتخار آفرینان اصلی این نظام هستند که نامشان همواره بر تارک تاریخ و نظام جمهوری اسلامی می‌درخشد.
شهدا و ایثارگران قهرمانان و افتخارآفرینان اصلی نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان روز دوشنبه 14 آبانماه در دیدار با خانواده های معظم شهیدان والامقام سردار «صارم طهماسبی» و «داریوش رضائی نژاد» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دفاع مقدس و شهدای هسته ای، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخاری برای مسئولان دانست و گفت: خانواده معظم شهدا و ایثارگران مایه فخر و عزت کشور هستند و ایثار و فداکاری آنان در دفاع از کشور و ملت ایران در طول تاریخ بی بدیل است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام افزود: شهدا و ایثارگران قهرمانان و افتخارآفرینان اصلی این نظام هستند که نامشان همواره بر تارک تاریخ و نظام جمهوری اسلامی می‌درخشد.
وی امنيت و آسايش كشور را مديون ايثارگری ها و از جان گذشتگی های رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و افزود: ملت شريف ايران وفادار به نظام و شهدا هستند و آنها را الگوی خود قرار می دهند.
لازم به ذکر است، سردار شهید صارم طهماسبی از همرزمان شهید چمران در لبنان و دوران دفاع مقدس بود که پس از سال‌ها تحمل رنج و سختی ناشی از مجروحیت در 15 آبانماه 1394 به همرزمان شهیدش پیوست. همچنین شهید داریوش رضایی نژاد از شهدای هسته ای کشور است که در یکم مردادماه ۱۳۹۰ و در سن ۳۵ سالگی به ضرب گلوله در مقابل منزل و چشمان همسر و فرزندش بدست تروریستهای مزدور به مقام والای شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 265994