جانبازان الگوی بی بدیل مقاومت هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵
مدیرکل بنیاد ایلام جانبازان را الگوی بی بدیل مقاومت در برابر سختی ها و مشکلات دانست و گفت: جانبازان در دوران دفاع مقدس با فداکاری و جانفشانی سلامتی خود را نثار اسلام و ارزش های انقلاب کردند.
جانبازان الگوی بی بدیل مقاومت هستند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان روز سه شنبه 15 آبانماه در سومین سالگرد گرامی داشت سردار شهید حاج «صارم طهماسبی» با سفر به شهرستان آبدانان در گلزار مطهر شهدای این شهرستان حضور یافت و به مقام شامخ ایشان و سایر شهدا ادای احترام کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این مراسم جانبازان را الگوی بی‌بدیل مقاومت در برابر سختی ها و مشکلات دانست و گفت: جانبازان در دوران دفاع مقدس با فداکاری و جانفشانی سلامتی خود را نثار اسلام و ارزش های انقلاب کردند و تا به امروز با تحمل درد و رنج ناشی از آن، ایثار خود را به بهترین شکل ممکن به منصه ظهور گذاشتند.
وی تصریح کرد: شهید صارم طهماسبی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همرزم شهید مصطفی چمران در لبنان و هم بند مرحوم ابوترابی در دوران اسارت بود که وصف مردانگی آنها را باید از بلندی های جولان و لبنان و پایداری و شکیبایش را از اسارتگاه های رژیم بعثی عراق و شجاعت و دشمن ستیزیش را از قلل سر به فلک کشیده کردستان و دشت های داغ و تفدیده خوزستان شنید.
رستمیان افزود: سردار شهید طهماسبی یکی از متعهدترین و مخلص ترین رزمندگان باوفای انقلاب اسلامی بود که پس از مفتخر شدن به مقام جانبازی به اسارت دشمن بعثی و جنایتکار درآمد و در بازجویی ها و شکنجه های فراوانی که متحمل شد هیچگاه کمترین ضعف و سستی را از خود نشان نداد و قریب 50 ماه اسارت را با بدن رنجور و عزم راسخش تحمل کرد.
لازم به ذکر است، سردار شهید حاج صارم طهماسبی جانباز 70 درصد در تاریخ 15 آبانماه 1394 بر اثر آسیب و بیماری های ناشی از مجروحیت دعوت حق را لبیک گفت و به مقام شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266013