برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کرمانشاه، اصفهان و تهران
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۲
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کرمانشاه، اصفهان و تهران خبر داد.
برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان‌های کرمانشاه، اصفهان و تهران
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در روستای نودشه کرمانشاه، گفت: پیرو مذاکرات جمعی از اهالی روستای نودشه شهرستان پاوه و نماینده شهرستان پاوه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر ویزیت مصدومین شیمیایی در بمباران‌های دوران دفاع مقدس و همچنین دستور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در رسیدگی سریع به درخواست اهالی آن منطقه، تیم کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از ۵ متخصص داخلی، چشم و پوست، یک پزشک عمومی و ۲ کارشناس به استان کرمانشاه اعزام و در روزهای ۳ و ۴ آبان ماه در روستای نودشه مستقر شد که طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده ۳۳۴ نفر از متقاضیان تحت معاینه قرار گرفتند.
وی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین‌‌درصد نیز در روزهای 4 و 5 آبان با حضور ۸ متخصص، دبیر و 2 کارشناس کمیسیون پزشکی در استان اصفهان تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیر جنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری 7 جلسه کمیسیون پزشکی تعیین درصد، یک جلسه کمیسیون عالی حضوری و ۲ جلسه کمیسیون بررسی حق پرستاری والدین شهدا در استان تهران گفت: این کمیسیون‌ها در مهرماه با حضور متخصصین، دبیران و کارشناسان این اداره کل در قالب تیم‌های تخصصی برگزار شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های جنگی توسط متخصصان ویزیت شدند.
طائبی افزود: در کمیسیون‌های فوق تعداد ۴۵۵ نفر از جانبازان عزیز مورد معاینه قرار گرفتند و ۲۲۹ پرونده در مورد حق پرستاری والدین شهدا نیز مورد بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266018
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...