داخلی صفحه کرمان خبر
 
محمدرضا حسنی سعدی:
ملت ایران سال‌هاست که در جبهه استکبارستیزی در حال مبارزه است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
صبح دیروز مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ضمن شرکت در یادواره شهدای دانش‌آموز شهر کرمان، یاد و خاطره شهدای انقلاب را گرامیداشت.
 
به گزارش ایثار کرمان، صبح دیروز دوشنبه  14 آبان ماه 97 یادواره شهدای دانش آموز شهر کرمان  در دبیرستان 12 فروردین با حضور محمد رضا حسنی سعدی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان ، رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 کرمان ، جمعی از مقامات لشکری و انتظامی ، جمعی از خانواده های معزز شهدا و دانش آموزان شهر کرمان برگزار شد. در این مراسم حسنی سعدی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب بیان داشت: خون پاک و بی‌گناه همین شهدا باعث قوت و استحکام پایه‌های نهضت انقلاب اسلامی ایران و امتداد داشتن آن تاکنون شده است. این نظام و انقلاب همواره مدیون خون این جوان‌هایی است که با خون پایه‌های این نظام را مستحکم نمودند و دانش آموزان ما باید بدانند امکانات و آرامشی را که امروز برای تحصیل وزندگی دارند مدیون خون شهدایی است که در زمان انقلاب و بعدازآن در زمان جنگ تحمیلی تحصیل خود را رها کردند و برای دفاع از کشور حماسه‌های عظیمی را آفریدند.

حسنی سعدی در ادامه ضمن اشاره به کینه‌توزی و غرض‌ورزی همیشگی آمریکا با انقلاب و مردم ایران افزود: مردم ماسال‌های متمادی است که با تهدیدها و فشارهای آمریکا وهم پیمانانش روبرو بوده و مدت‌هاست در جبهه استکبارستیزی در حال مبارزه است و هیچ‌گاه از تهدیدهای استکبار جهانی ترسی به دل را نداده و نمی‌دهد.

در انتها مدیرکل بنیاد با تقدیر از برنامه‌ریزان این مراسم تأکید نمود: ترویج و شناساندن فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های بعدی انقلاب وظیفهٔ ما و همه دستگاه‌هاست و آموزش‌وپرورش بواسطه ارتباط مستقیمی که با نسل نوجوان جامعه دارد ، در این راه نقش کلیدی و مهمی را برعهده دارد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 266021