نقش بانوان در استحکام پایه‌های نظام بی‌بدیل است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در عیادت از همسر شهید و مادر دو جانباز سرافراز گفت: زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هر نقش و جایگاهی تأثیرگذارترین بوده اند و خواهند بود.
 
 به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، عباس پورحسن شامگاه سه شنبه 15 آبان 1397 با حضور در منزل همسر شهید «سید مجتبی ایزدخواه» و مادر جانبازان سیدحسین و سیدمرتضی ایزدخواه، بانو فاطمه اشرف خلیل خلجان که در بستر بیماری هستند، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران یک تکیه‌گاه بسیار محکم به نام زنان دارد که در هر نقش، بی بدیل و  در هر جایگاهی تأثیرگذارترین بوده‌اند و خواهند بود. 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی افزود: بانوانی که خود همسر شهید هستند و همراه و هم سو با عقاید شهدا، فرزندان ایثارگر نیز تربیت می کنند، ایثارگران واقعی هستند چرا که مصلحت نظام را در تمامی زوایای زندگی شخصی و اجتماعی خود بر مصلحت خود ترجیح می دهند.
پورحسن تصریح کرد: آرامش معنوی با حضور در محضر خانواده‌های شهدا و ایثارگران دوچندان می‌شود چراکه در محضر آنها الطاف الهی را می‌توان به عینه احساس کرد.
مدیرکل آذربایجان شرقی با بیان اینکه در این مقاطع حساس اقتصادی و ملی کشور، دیدار خانواده جانبازان و خانواده‌های معززشان برای مردم و مسئولین یادآور همت و تلاش بی‌دریغ آنها برای حفظ استقلال و امنیت کشور است، افزود: اکنون و در این برهه زمانی باید بیش از پیش همدلانه در حفظ دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم برداریم.
وی افزود: ملت شریف ایران، تاریخ زرین هشت سال دفاع مقدس را هرگز فراموش نخواهد کرد و هیچ‌گاه از راه حق روی برنخواهد تافت.
انتهای پیام/
 
 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، عیادت، همسر شهید، مادر جانباز
کد مطلب: 266025
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...