پیاده روی کاروان همسران شهدا و ایثارگران شهرستان های خراسان رضوی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۷
کاروان پیاده 700نفری همسران شهدا و ایثارگران شهرستان های خراسان رضوی حرکت خود را از ملک آباد به سمت حرم امام علی ابن موسی الرضا(ع) آغاز کردند.
پیاده روی کاروان همسران شهدا و ایثارگران شهرستان های خراسان رضوی
 
به گزارش «ایثار» به مناسبت رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا(ع) کاروان همسران شهدا، جانبازان و آزادگان با پای پیاده به حرم مطهر رضوی مشرف می شوند.
این برنامه معنوی ساعت 6 صبح 16 آبان از ملک آباد به سمت مشهد مقدس آغاز شد و بانوان ایثارگر شامل همسران شهدا، جانبازان و آزادگان با پای پیاده به سوی حرم مطهر امام مهربانی ها گام برمی دارند.
بیست سال است که کاروان پیاده خانواده شهدا و ایثارگران به صورت منظم و مستمر با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی به حرم رضوی مشرف می شوند.
هدف از برگزاری این برنامه معنوی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و فرهنگ رضوی است، همچنین تیم های، انتظامات، تبلیغات، فرهنگی، پزشکی، پشتیبانی و رسانه از ابتدای سفر همراه جامعه ایثارگری هستند.
مدیرکل، اعضای شورای معاونین بنیاد خراسان رضوی و روسای بنیاد شهرستانهای این استان در این پیاده روی حضور دارند. همچنین حجت الاسلام حسین معصومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در جمع همسران شهدا و ایثارگران در مجتمع فرهنگی میقات الرضا (ع) سخنرانی می کند.
گفتنی است، استان خراسان رضوی 17هزار و 220 شهید، 48 هزار و 860جانباز و سه هزار و 39 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266034