یادواره شهدای دانش آموزی در زابل برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۲۳
به مناسبت هفته دانش آموز ، مراسم یادواره شهدای دانش آموز ی در دبیرستان دخترانه شهدای کرباسک شهرستان زابل برگزار شد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به مناسبت هفته دانش آموز ، مراسم یادواره شهدای دانش آموز ی در دبیرستان دخترانه شهدای کرباسک شهرستان زابل برگزار شد.

صفر علی شهرکی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زابل در این مراسم اظهار داشت : شهید حسین فهمیده، یکی از شهدای شاخص در بین هزاران شهید دانش آموز است که با بستن نارنجک به کمر خود یکی از بزرگترین رشادت های جبهه جنگ را رقم می زند.
وی افزود: 4 هزار شهید دانش آموز و فرهنگی در دفاع مقدس تقدیم انقلاب شده است.

مدیر آموزش و پروش شهرستان زابل خاطرنشان کرد: اگر امروز عزت و سربلندی در کشور وجود دارد ثمره خون شهدای 8 سال دفاع مقدس است.

حجت الاسلام پارسا امام جمعه شهر بنجار نیز در این مراسم خاطر نشان کرد:   دشمن امروز برای عقب نشینی افراد از آرمان های انقلاب برنامه ریزی کرده است، هزینه های سنگینی برای پیشبرد اهداف خود انجام داده اند که یکی از این اهداف، جلوگیری از برگزاری مراسمات مذهبی است.

وی افزود: استفاده از ماهواره و همچنین برخی از بستر های نا مناسب در فضای مجازی برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب به وجود آمده است لذا استفاده از این بستر ها هوشیاری لازم را می طلبد.

امام جمعه بنجار خاطرنشان کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب اسلامی ، در چند سال آینده قدرت آمریکا افول پیدا خواهد کرد، و این موضوع امروز به وضوح مشاهده می شود.
 
کد مطلب: 266057
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...