زنده نگه‌داشتن نام شهدا وظیفه آحاد مردم است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۵
هم‌زمان با شب شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)، یادواره شهدا کوی فرهنگیان اهر در حسینیه انصار سیدالشهدا برگزار شد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، چهارشنبه 16 آبان ماه سال 1397 هم‌زمان با شب شهادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت امام رضا(ع)، یادواره شهدا کوی فرهنگیان اهر با همکاری پایگاه شاهد بنیاد شهید و امور ایثارگران و حوزه مقاومت بسیج ظفر در حسینیه انصار سیدالشهدا برگزار شد.
در این مراسم که با حضور خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم و مسئولین برگزار شد، عسکر جوان بخشایش از یادگاران هشت سال دفاع مقدس در سخنانی زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا را وظیفه آحاد مردم جامعه عنوان کرد.
وی اظهار داشت: یادآوری و مرور شجاعت‌ها و رشادت‌های دلاورمردان عرصه ایثار و شهادت در هشت سال دفاع مقدس، باعث آشنایی نسل جوان و نوجوان با سیره و منش آنان می‌شود.
جوان بخشایش از شهدا به‌عنوان طلایه داران و پرچم‌داران راستین عرصه‌های عشق و معرفت یاد کرد و افزود: دشمنان در جریان تهاجم فرهنگی تمام اصول و ارزش‌های انقلاب را نشانه رفته‌اند که راه مقابله با ترفندهای آن‌ها ترویج فرهنگ شهادت،ایستادگی و ولایتمداری است.
وی تأکید کرد: اگر می‌خواهیم روحیه ایثار و شهادت‌طلبی و فرهنگ پایداری و مقاومت در کشور ماندگار شود، برگزاری یادواره‌های شهدا بهترین اقدام است.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: یادواره شهدا، کوی فرهنگیان، شهرستان اهر
کد مطلب: 266067
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...