دفاتر دولت الکترونیک خدمات را در نزدیک‌ترین محل به ایثارگران ارائه می‌کند
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع شورای معاونین بنیاد استان و شهرستان تبریز بر معرفی خدمات قابل‌ارائه در دفاتر پیش‌خوان دولت به ایثارگران تأکید کرد و گفت با توجه به کاهش نیروی انسانی و تنوع خدمات و افزایش جامعه آماری مشمول دریافت خدمات، تحویل کارت ایثارگری و ارائه خدمات در دفاتر خدمات دولت الکترونیک ابزار یاری‌رسان بنیاد در انجام وظایف محوله است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع شورای معاونین بنیاد استان و شهرستان تبریز بر معرفی خدمات قابل‌ارائه در دفاتر پیش‌خوان دولت به ایثارگران تأکید کرد و گفت با توجه به کاهش نیروی انسانی و تنوع خدمات و افزایش جامعه آماری مشمول دریافت خدمات، تحویل کارت ایثارگری، ارائه خدمات برخط بر بستر اینترنت و دفاتر خدمات دولت الکترونیک، ابزار یاری‌رسان بنیاد در انجام وظایف محوله هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با تأکید بر رعایت اصل صرفه‌جویی در همه زمینه‌ها گفت:با عنایت به گسترش شهرها و بعد مسافت، در کنار طرح‌های سرا سری مراجعه خادم به مخدوم "طرح سپاس" ، مراکز هاتف ، خط تلفن ملی ۱۶۱۶ و میز خدمت استفاده از دفاتر دولت الکترونیک ، راهکار مناسبی برای ارائه خدمت در نزدیک‌ترین محل به ایثارگران است.
وی گفت: انجام کارهای اداری و دریافت گواهی در این مراکز، گامی مؤثر در صرفه‌جویی و سرعت عمل در ارائه خدمت توسط بنیاد و کاهش هزینه‌های ایثارگران عزیز هست.
در ادامه آقای قدیر فرامرزی بعنوان مشاور و دستیار مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان معرفی گردید.
در آغاز این جلسه ودود قره باغی رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان تبریز گزارشی از فعالیت ها و اقدامات در حال انجام و وضعیت بنیاد شهیرستان به جمع حاضر ارایه کرد.
لازم به ذکر است اکثر گواهی‌های موردنیاز جامعه ایثارگری در دفاتر خدمات دولت الکترونیک قابل‌ارائه بوده و ۵۰درصد هزینه از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران پرداخت می‌شود.
اتمام پیام
 
کد مطلب: 266072