داخلی صفحه همدان خبر
 
تشییع پیکر شهید حاج سید حسین حسینی در شهرستان همدان برگزار شد
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۱
پیکر مطهر شهید گرامی حاج سید حسین حسینی امروز بعد از نماز جمعه از حسینیه حضرت امام (ره) تا تقاطع شریعتی بر روی دستان مردم شهید پرور دارالمومنین در شهرستان همدان تشییع و در گلزار شهدا خاکسپاری شد.
تشییع پیکر شهید حاج سید حسین حسینی در شهرستان همدان برگزار شد
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان همدان،  پیکر مطهر شهید گرانقدر حاج سید حسین حسینی امروز 18 آبان ماه بعد از اقامه نماز با شکوه نماز جمعه و اقامه نماز شهید توسط ایت ا... محمدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهر همدان از حسینیه حضرت امام (ره) در شهرستان همدان با حضور عارف مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان، صفدریان رئیس بنیاد شهرستان و دیگر مسئولین ارشد استان، همکاران و همرزمان  تشییع و در گلزار شهدای این شهر خاکسپاری شد.
شهید گرانقدر حاج سید حسین حسینی جانباز 70 درصد از همکاران اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان بود که در تاریخ 18 آبان ماه در بیمارستان خاتم الانبیائ به درجه رفیع شهادت نائل گشت، روحش شاد و یادش گرامی باد.

در این مراسم مسؤولان نظامی و انتظامی و خانواده های معظم شهدا و جانبازان همرزمان و همکاران ستاد استان و شهرستان حضور داشتند.
شایان ذکر است یاد بود این شهید گرانقدر فردا شنبه 19 آبان ماه در مسجد مهدیه شهرستان همدان از ساعت 30/14 لغایت 30/16 برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 
کد مطلب: 266076