داخلی صفحه ایلام خبر
 
دلبستگی مردم به انقلاب بیش از گذشته شده است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: دلبستگی مردم به انقلاب بیش از گذشته شده است و توطئه های دشمن علیه کشور بی ثمر است.
 
به گزارش ایثار از «ایلام»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در نشست نخبگان فرزندان شاهد و ایثارگر استان که به مناسبت روز جهانی علم در خدمت صلح و توسعه در بنیاد استان برگزار شد، اظهارداشت: باوجود مشکلات در جامعه بازهم مردم دلبسته به انقلاب اسلامی هستند و دلبستگی آنان بیشتر از گذشته شده و گویی آغاز انقلاب در سال ٥٧ است.
وی گفت: توطئه و تلاش آمریکا علیه کشور به دلیل حقانیت قیام مردم ایران بی‌ثمر بوده و این انقلاب برای استواری دین، استقلال و ارزش‌های انقلاب بنانهاده شده است.
رستمیان بابیان اینکه در مقابل انقلاب ایران، باطل قرار دارد، افزود: پاک‌ترین انسان‌ها از انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند و دنیاطلب‌ها و فرصت‌طلب‌ها به انقلاب ضربه می‌زنند، انقلاب اسلامی به‌حق بوده و نمی‌توانند بر اهداف و آرمان‌های انقلاب خدشه‌ای وارد کنند.
مدیرکل بنیاد ایلام ادامه داد: مردم به شجاعت، صداقت و سازش‌ناپذیری مقام معظم رهبری ایمان‌دارند و ایشان تنها رهبری هستند که کشور را از بحران‌های مختلف نجات داده است.
سلیمان رستمیان بیان کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی حاصل خون شهدا بوده و ملت ایران می‌داند که با مجاهدت‌های فراوان بدست آمده است.
وی با اشاره به اینکه ملت ایران با خون شهدای هسته‌ای به این دانش دسترسی پیدا کرد گفت: امروزه موشک با برد 2 هزار کیلومتر ساخته‌ایم، آمریکا هرچه فشار و تهدید کند هیچ اثری نخواهد داشت و ما به راه خود ادامه خواهیم داد.
رستمیان حفظ روحیه انقلابی، افزایش بصیرت و بی‌توجه بودن به تهدیدات دشمنان را از وظایف امروز مردم و مسئولان بیان کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266098
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...