داخلی صفحه ایلام خبر
 
شهدا و خانواده آنان مایه افتخار و برکت کشور هستند/حضور و فداکاری شهیدان منجر به حفظ کشور شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۷
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در دیدار از والدین شهدا شهرستان ایلام ضمن گفت‌وگوی صمیمانه با خانواده شهیدان، از ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌های آنان تجلیل و قدردانی کرد.
شهدا و خانواده آنان مایه افتخار و برکت کشور هستند/حضور و فداکاری شهیدان منجر به حفظ کشور شد
 
به گزارش ایثار از «ایلام»، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار که در فضایی صمیمی و معنوی برگزار شد، شهدا و خانواده آنان را مایه برکت و افتخار کشور توصیف کرد و خطاب به والدین شهدا گفت که خداوند ان‌شاءالله اجر و توفیق فراوان به شما در دنیا و آخرت عنایت کند.
 رستمیان با تأکید بر اینکه شهیدان و خانواده‌های آنان در طول هشت سال دفاع مقدس هیچ‌گاه حضرت امام (ره) را تنها نگذاشتند، اظهارداشت: خانواده شهدا باتربیت و تشویق فرزندان خود برای جهاد و شهادت درراه خدا، وظیفه بسیار بزرگی را انجام دادند و همین حضور و فداکاری شهیدان منجر به حفظ کشور شد.
وی بابیان اینکه، تلاش همه ما درراستای خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است، تأکید کرد: این خانواده‌ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه‌های معنوی کشور به شمار می‌روند و خدمت به آن‌ها افتخاری بسیار بزرگ محسوب می‌شود.
در این دیدارها خانواده شهدا از حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در منازلشان ابراز خرسندی کرده و توجه مسئولان نسبت به ایثارگران را موجب دلگرمی دانستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266110