داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​یادواره شهدای دانش آموز شهرستان نمین برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸
با مشارکت بنیاد یادواره شهدای گرانقدر دانش آموز و گرامیداشت 36000 شهید والامقام دانش آموز کشور برگزار شد .
 
به گزارش ایثار واحد استان «اردبیل »،حجت الاسلام « یوسف زاده » امام جمعه نمین در سخنرانی یادواره شهدای دانش آموز این شهرستان و گرامی داشت یاد و خاطره 36000 شهید والامقام کشور و شهید حسین فهمیده اظهار داشت: دانش آموزان بسیجی همانند شهید محمد حسین فهمیده هستند که برای مقابله با تانک های دشمن نارنجک به خود بسته و بدون هیچ ترسی برای مقابله با دشمن لحظه شماری می کردند.
امام جمعه نمین ضمن بیان اینکه روز 13 آبان دارای ویژگی هایی خاص است افزود: این روزهای بهاری ارمغان خون هایی بود که در آن ایام برای سرزمین اهدا شد.
او با تشریح اهمیت روز 13 آبان و بزرگی این روز خاطر نشان کرد : ملت ایران با انقلاب اسلامی و به ویژه تسخیر لانه جاسوسی شیطان بزرگ به ملت های آزاده و جامعه بشری نشان داد که منشاء همه مشکلات جامعه بشری جنایات و مداخلات سلطه گرایانه آمریکاست و این دستاورد رهاورد کوچکی نبود چرا که همین دستاورد منشاء بیداری اسلامی جهان اسلام خیزش های مردمی و قیام های مکرر ملت ها علیه سلطه و جنایات آمریکا و هم پیمانانش شده است.
پخش کلیپ، اجرای سرود توسط دانش آموزان بسیجی و مداحی و ذکر مصائب ائمه اطهار علیهم اسلام از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.
انتهای پیام ./
کد مطلب: 266114
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...