داخلی صفحه همدان خبر
 
امام جمعه شهرستان نهاوند :
منش شهدای گرانقدر برگرفته از دین و پیروی از ولایت فقیه بوده است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۵
حجت الاسلام مغیثی در مراسم سالگرد شهیدان قیطاسی گفت: منش شهدای گرانقدر برگرفته از دین و پیروی از ولایت فقیه بوده است.
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوند ، چهارشنبه 16آبان ماه همزمان با ایام 28صفر مراسم سالگرد شهیدان قیطاسی در منزل پدر شهید  با حضور خدارحمی رئیس و تعدادی از پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان نهاوند، امام جمعه، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند  گفت: امنیت، آسایش و آرامش امروز به واسطه نثار خون شهیدان بزرگوار، فداکاری های ایثارگران، صبر و استقامت خانواده معزز شهدا است.
امام جمعه نهاوند تصریح کرد: باید بدانیم اگر عزیزانمان را برای حفظ تمامیت ارضی و انقلاب اسلامی و ارزش های اسلامی هدیه کردیم به جای آن استقلال، عزتمندی و سربلندی جمهوری اسلامی را که بسیار ارزشمند است به دست آوردیم.
وی با اشاره به اینکه ان شاء الله بتوانیم راه شهدا را ادامه داده و شرمنده آنان نشویم، افزود: خانواده قیطاسی دوشهید و یک جانباز  تقدیم میهن اسلامی کرده است.
حجت الاسلام مغیثی  از شجاعت، ایثار و جانفشانی شهدا، ایثارگران، جانبازان و صبر و بردباری خانواده آنان تقدیر و تشکر کرد و گفت: منش شهدای گرانقدر برگرفته از دین و پیروی از ولایت فقیه بوده و ان شاء الله بتوانیم این مهم را به نسل جوان انتقال دهیم.
در پایان مداح اهل بیت چند دقیقه ای به مداحی و سینه زنی پرداخت.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 266117