داخلی صفحه مازندران خبر
 
نگاه بنياد بر اساس تكريم و خدمت بي منت ايثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۱
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت: نگاه بنياد به خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان و آزادگان بر اساس تكريم و خدمت به هنگام و بموقع به آنان است
نگاه بنياد بر اساس تكريم و خدمت بي منت ايثارگران است
 
به گزارش ايثار واحد مازندران ،مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به منظور پيگيري مسائل و مشكلات بانكي مربوط به جامعه ايثارگري استان، پيش از ظهر امروز نوزدهم آبان ماه با حضور در بانك ملي استان ،با مهندس رشيدي مديريت شعب بانك ملي مازندران نشست دوجانبه اي برگزار كرد.
هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران ضمن قدرداني از تعامل و همكاري فيمابين بانك ملي با بنياد در خصوص ارائه خدمات بانكي به جامعه ايثارگري اظهارداشت: نگاه بنياد به خانواده هاي معزز شهدا، جانبازان و آزادگان بر اساس تكريم و خدمت به هنگام و بموقع به آنان است.
وي گفت: مسائل و موضوعاتي را كه ايثارگران عزيز در ملاقات حضوري و ديدار عمومي در ارتباط با دستگاهها مطرح مي كنند با مديران ادارات ، بانك ها، شركت ها ... ، نشست برگزار كرده و مشكلات جامعه هدف را پيگيري مي كنيم.
مدير كل بنياد مازندران افزود: سياست ما در بنياد اين است كه دغدغه هاي جامعه هدف را به حداقل رسانده و ميزان رضايت مندي را بالا ببريم.
مهندس رشيدي مديريت شعب بانك ملي استان مازندران در اين جلسه گفت:خدمت به ايثارگران و راه اندازي كار آنان و جلب رضايت اين عزيزان يك عبادت است و براي كاركنان بانك ملي استان يك توفيق بزرگ محسوب ميگردد.
مهندس رشيدي تصريح كرد:امروز براي ما يك افتخار است كه بتوانيم مشكلات خانواده هاي شهدا و ايثارگران كه تمام هستي خود را در راه حفظ ارزش هاي نظام و انقلاب و ميهن فدا كرده،بر طرف كنيم.
مديريت شعب بانك ملي استان مازندران گفت: اگر امروز از آرامش و امنيت برخوردار هستيم از بركت شهيدان گرانقدر و ايثارگران عزيز است. وي تصريح كرد: هر قدر به اين وارثان نظام خدمت كنيم در مقابل بزرگواري و عظمت آنان ناچيز است و بايد به گونه اي به مردم خدمت كنيم كه شهدا از ما راضي باشند.
در اين نشست در خصوص ارائه تسهيلات بانكي به جامعه ايثارگري و تسريع در روند خدمات بانكي و... تبادل نظر بعمل آمد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 266150
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور