داخلی صفحه گیلان خبر
 
نماینده ولی‌فقیه در گیلان:
از وصایای مهم شهدا،تبعیت از رهبری است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶
باید بدانیم تبعیت از رهبر انقلاب، خالی نکردن مسجدها، حفظ حجاب در جامعه و خیانت نکردن مسئولان از وصایای شهدا است و باید به آن‌ها عمل کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان، آیت‌الله رسول فلاحتی عصر روز پنجشنبه 17 آبان 97 در یادواره شهدای روستای بالاچاف لنگرود که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد،با اشاره به وفاداری ملت ایران به راه شهدا پس از گذشت بیش از 30 سال از دوران دفاع مقدس اظهار کرد: امروز جوانانی که دوران انقلاب و جنگ تحمیلی را مشاهده نکردند مسیر شهیدان را ادامه می‌دهند و ارواح شهدا از ملت ایران راضی هستند.
وی بندگی خداوند و پیروی نکردن از طاغوت و ظلم را از هدف‌های بزرگ انبیای الهی به‌ویژه پیامبر گرامی اسلام (ص) عنوان کرد و افزود: امروز اهداف پیامبران الهی با پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام (ره) تحقق پیداکرده است.
نمایندگی ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران محبوب تمام ملت‌ها هستند تصریح کرد: امروز قدرت‌های سلطه‌گر جهانی منفور مردم دنیا شده و به‌اندازه‌ای که ملت از جمهوری اسلامی رضایت دارند، به همان اندازه از قدرت‌های استکباری عصبانی هستند.
فلاحتی با اذعان به تداوم جمهوری اسلامی با جان‌فشانی شهدا بیان کرد: هرکسی که در مسندی، قدرتی و شوکتی قرار دارد در سایه خون شهدا است بنابراین؛ باید بدانیم تبعیت از رهبر انقلاب، خالی نکردن مسجدها، حفظ حجاب در جامعه و خیانت نکردن مسئولان از وصایای شهدا است و باید به آن‌ها عمل کرد.
وی با بیان اینکه خود را شریک دردهای مسلمانان دانستن از منشور امت اسلام است افزود: منشور امت اسلام، قرآن و پیامبر (ص) این است که اگر مسلمان خود را در سرنوشت مسلمانان شریک نداند دیگر مسلمان نیست بنابراین ملت ایران خود را شریک دردهای مسلمانان می‌داند.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه تمام قدرت‌های استکباری در مقابل نظام اسلامی خاضع شدند تصریح کرد: مادامی‌که نظام اسلامی،نام امام عصر (عج)،نام شهیدان و اسلام و قرآن در کشور سایه افکنده،قدرت‌های سلطه‌گر جهانی آرام نمی‌گیرند و مبالغ بسیاری هزینه می‌کنند تا مسیر بندگی را در جامعه ما بزدایند.
فلاحتی، دست گدایی دراز نکردن به‌طرف قدرت‌های سلطه‌گر را عزت دانست و گفت: کسی که عزت را غیر از جامعه اسلامی جست‌وجو می‌کند ذلیل و منفور ملت است و کسی که مانند مقام معظم رهبری در سایه قرآن، اسلام، پیامبر اکرم (ص) و اهل‌بیت (ع) عزت را در کنار مردم می‌داند و می‌ماند، محبوب دل‌ها است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 266164
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...