داخلی صفحه مرکزی خبر
 
باشگاه خبرنگاران جوان:
یادواره ۱۴ شهید در شهرستان زرندیه
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۸
یادواره ۱۴ شهید در مرکز شهرستان زرندیه برگزارشد.
 
به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ یادواره ۱۴ شهید محله امیر اباد شهر مامونیه مرکز شهرستان زرندیه در حسینیه سید الشهدا این محل برگزار شد.
حجت السلام یعقوبی از سخنران این مراسم گفت: تنها عملی که در روز قیامت از طرف خداوند برای ما پذیرفته میشود عملی است که در راه خدا صورت گرفته است و شهدا در روز قیامت جلوی ما را میگیرند و میگویند ما این انقلاب و جنگ را در راه ولایت انجام دادیم شما برای نگهداری از امام زمان خود و ولایت چه کرده اید.
حجت السلام یعقوبی به نقش مهم مردم در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس اشاره کردو افزود: در حکومت اسلامی مردم پایه و اساس حکومت را تشکیل می‌دهند و در طول ۴۰ سال گذشته هر زمانی که ملت وارد صحنه شده‌اند شاهد عزت، اقتدار و قدرت نظام مقدس اسلامی در جهان می‌شود.
وی با بیان اینکه امروز ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت جهان قرار دارد، تصریح کرد: عزت و اقتدار نظام برگرفته از پشتیبانی همیشگی نظام مقدس اسلامی و رهبری است.
وی با اشاره به اینکه برگزاری مراسم یادواره شهدا تجدید میثاق با آرمان‌ها و اهداف شهدا، امام راحل و انقلاب اسلامی است و با تاکید بر ادامه مسیر شهدا در کشور و حتی کشور‌های منطقه، بیان کرد: مسیر شهادت بعد از هشت سال دفاع مقدس هنوز در کشور باز است و حضور مدافعان حرم در کشور‌های محور‌های مقاومت برای دفاع از اهل بیت اثبات این مدعا است.
کد مطلب: 266171