داخلی صفحه گیلان خبر
 
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:
شهدا در راه آرمان‌های انقلاب از همه چیز خود گذشتند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶
شهدا با جنبه مادی به جنگ نرفتند بلکه در راه خدا و آرمان‌های انقلاب از همه جان، مال و فرزند خود گذشتند.
 
به گزارش ایثار گیلان،آیت الله رضا رمضانی گیلانی در مراسم یادواره شهدای والامقام دهستان آقاسیدشریف شهرستان شفت که با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار شد،با اشاره به اهداف تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران،اظهار کرد:تشکیل نظام توحیدی و قدم برداشتن در این مسیر و عدالت همه جانبه اجتماعی از جمله اهداف تشکیل نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی به انگیزه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و رشادت شهدا اشاره و تصریح کرد:شهدا با جنبه مادی به جنگ نرفتند بلکه در راه خدا و آرمان‌های انقلاب از همه جان،مال و فرزند خود گذشتند.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری،تاکید کرد:سرلوحه دعوت همه انبیاء الهی،عبودیت و بندگی و اجتناب از طاغوت‌های سیاسی،فرهنگی،اجتماعی و مقاومت در برابر زر، زور و تزویر بود.
وی افزود: پیامبر اکرم(ص) در بین همه انبیاء الهی بیشترین آزار و اذیت را متحمل شد ولی لحظه‌ای از رسالت خود دست نکشید.
آیت‌الله رمضانی گیلانی با بیان اینکه مردم رکن اساسی نظام هستند که پاکترین خون‌ها را برای از بین بردن طاغوت ریختند،خاطرنشان کرد:اعتقاد جوانان ما بود که آنها را وارد میدان جنگ تحمیلی کرد تا به وظیفه خود عمل کنند.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی ایران، شعاعی از حرکت توحیدی انبیاء الهی بود، افزود: رزمندگان ما قبل از عملیات مراسم معنوی برگزار می‌کردند که همان احیاء شعائر الهی و رمز عملیات‌ها در واقع همان احیاء نام خدا و اولیای الهی است.
وی با بیان اینکه در انقلاب‌های دنیا عقلانیت ابزاری بوده و برای محو نام خدا تلاش‌های زیادی صورت گرفته است،تصریح کرد:اما انقلاب اسلامی نگاه جدیدی در حوزه عقلانیت بوجود آورده است.
آیت‌الله رمضانی گیلانی به هدف تحقق عدالت همه جانبه در نظام اسلامی اشاره کرد و گفت: این عدالت به این معنی است که نظام و مردم درصدد تحقق عدالت باشند تا به کسی ظلم نرسد.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری، افزود: انقلاب اسلامی جوانانی در کشورهای آلمان، فرانسه، اتریش، ایتالیا و بلژیک دارد که به عوان رویش‌های نظام هستند و اعتقاد دارند نظام اسلامی زمینه‌ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است.
وی به پروژه میلیاردی دشمن در سیاه‌نمایی دستاوردهای چهل ساله نظام اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی امروزه جزء 5 کشور دنیا در برخی بخش‌های علمی است.
آیت‌الله رمضانی گیلانی به کم‌کاری بخش‌های مسئول در حوزه عدالت اشاره و اظهار کرد: ما در بحث عدالت اجتماعی به اهدافی که پیش‌بینی کرده بودیم نرسیدیم و کم کاری‌های صورت گرفته است.
وی به رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: دشمن تلاش دارد بین مردم، مسئولین و نسل جوان و روحانیت ایجاد اختلاف و فاصله کند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 266178
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...