داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد شازند:
والدین شهدا ، ذخائر گران بهای کشور و نظام هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۸
رییس بنیاد شازند در دیدار با تعدادی از والدین و همسران شهدا گفت: والدین و همسران شهدا گنج های پنهان در کشور جمهوری اسلامی ایران هستند و تکریم و سرکشی از آنها برای ما لازم است چرا که بویژه والدین شهدا ذخائر گرانبهای یافت ناشدنی هستند.
 
به گزارش ایثار واحد "استان مرکزی "، سیدنجات اله مولایی راد در دیدار با خانواده شهید سعید عطایی و شهید ذبیح اله شعبانی ضمن عیادت از این عزیزان، با بیان اینکه یادگاران شهدا ارزشمندترین سرمایه های کشور هستند افزود : به فرموده امام راحل والدین شهدا چشم و چراغ نظام هستند و ما مسئولین نیازمند روحیه معنوی و انقلابی هستیم که با دیدار خانواده شهدا و ایثارگران بخصوص والدین شهدا بعنوان ولی نعمتان جامعه این روحیه را دریافت می کنیم و از نورانیت چهره پدران و مادران شهدا ذوق مضاعف درانجام مسئولیت برایمان میسر می شود .
ایشان با تاکید بر اینکه سرمایه های معنوی و ملی در جامعه ایران همین خانواده شهدایند خاطرنشان کرد: این بزرگواران در سینه های خود گنجینه های صبوری؛ بردباری و استقامت را نگهداری می کنند واینان بهترین الگوی زندگی ما مسئولین هستند که باید با الهام از طمانینه و سکینه و وقار ایشان مشکلات جامعه هدف را حل و فصل کنیم.
گفتنی است این دیدارها صبح امروز شنبه مورخ 19 آبان 97 در منزل این عزیزان انجام شد.
شهید سعید عطایی متولد سال 1347 در شهر آستانه علوی و درتاریخ 4 مرداد67 در اسلام آباد به شهادت رسید. شهید ذبیح اله شعبانی متولد سال 1306 در شهرآستانه علوی و درتاریخ 27 بهمن 64 در فاو-ام القصربه شهادت رسید.
انتهای پیام/  
کد مطلب: 266180
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...