ساختمان‌های بنیاد باید در شأن و منزلت شهدا، جانبازان و ایثارگران باشد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی: اتمام و بهره‌برداری از ساختمان‌های در حال احداث اداری بنیاد، یک ضرورت اساسی برای خدمت‌رسانی شایسته‌تر به جامعه هدف و قشر معزز ایثارگری و علی‌الخصوص سالمندان و جانبازان دارای معلولیت جسمی می‌باشد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در معیت غلامحسین یدی رئیس بنیاد اسکو از روند عملیات اجرایی پروژه در حال ساخت ساختمان جدید اداری شهرستان اسکو  بازدید کرد و در جریان عملکرد و مراحل پیشرفت فیزیکی این ساختمان قرار گرفت.
عباس پورحسن با بیان اینکه فرسودگی ساختمان‌های اداری یکی از چالش‌های اساسی پیش روی این اداره کل است، اظهار کرد: اتمام و بهره‌برداری از ساختمان‌های در حال احداث اداری، یک ضرورت اساسی برای خدمت‌رسانی شایسته‌تر به جامعه هدف و قشر معزز ایثارگری و علی‌الخصوص سالمندان و جانبازان دارای معلولیت جسمی می‌باشد.
وی افزود: تکریم و تعظیم خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در تمامی جوانب باید اصل و قانون رفتاری باشد و این امر حتی باید در نحوه ساخت ساختمان های بنیاد اولویت باشد تا مراجعه کنندگان در رفت و آمد به این اداره با مشکل مواجه نشوند.
پورحسن  ضمن اعلام رضایتمندی از پیشرفت فیزیکی پروژه، اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و تجهیز امکانات برطبق زمان‌بندی مقرر شده، پروژه در دست اقدام این شهرستان به‌زودی به بهره‌برداری خواهد رسید.
یادآوری می‌شود: ساختمان جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو در زمینی با زیربنای تقریبی 300 مترمربع، با رعایت استاندارد و الزامات معماری و نظام‌های فنی و اجرایی کشور بر اساس ماده ۵۶ قانون برنامه پنجم توسعه، در حال  احداث می‌باشد.
انتهای پیام/


 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اسکو، بازدید، مدیرکل، ساختمان اداری
کد مطلب: 266184
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...