داخلی صفحه همدان خبر
 
امام جمعه شهرستان نهاوند:
شهادت در راه خدا، عالی ترین و بهترین نوع مرگ است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷
حجت الاسلام مغیثی امام جمعه شهرستان نهاوند در یادواره شهدای گرانقدر روستای وشت گفت: شهادت در راه خدا، عالی ترین و بهترین نوع مرگ است.
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوند، پنج شنبه 17آبان ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت امام رضا(علیه السلام) یادواره شهدای گرانقدر روستای وشت  در مسجد بزرگ روستا با حضور خدارحمی رئیس و تعدادی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران  شهرستان نهاوند ، امام جمعه،خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و سایر مسئولین این شهرستان برگزار شد.
سپس حاضرین در مراسم به احترام پخش سرود جمهوری اسلامی از جای خود ایستاده و همگی این سرود ملی را باصدایی رسا خواندند.
در ادامه حجت الاسلام اسدپور رئیس اداره اوقاف نهاوند ضمن تسلیت ایام 28صفر به  مهمانان و حاضرین در این مراسم خیر مقدم عرض نمود.
در ادامه سخنران مراسم  حجت الاسلام مغیثی امام جمعه نهاوند  ضمن تسلیت سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) گفت: شهادت در راه خدا، عالی ترین و بهترین نوع مرگ است و امام علی(ع) نیز می فرمایند: بالای هر خوبی یک خوب تری هست غیر از شهادت که بالاتر از آن خوب تر وجود ندارد.
وی  به مسیر روشن انقلاب اشاره و بیان داشت: این مسیر انقلاب یک مسیر روشن است و با رهبری‌های مقام معظم رهبری این شخصیت کم‌نظیر که بعد از امام (ره) در این پیچیدگی‌ها و موانع توانست انقلاب را به جلو ببرد و این حرکت هم ادامه خواهد داشت.
مغیثی تصریح کرد: این انقلاب روزهای سخت‌تر از این را هم دیده است و آن چیزی که تضعیف‌شده و رو به نابودی می‌رود دنیای استکبار است. آینده از آن بسیجیان و حزب‌الله خواهد بود و خداوند در قرآن این وعده را داده که مستضعفین وارث زمین هستند و آمریکا و اسرائیل برای ما امتحان است.
امام جمعه نهاوند در پایان در خصوص علت مشکلات اقتصادی که در کشور به وجود آمده گفت: فشارهایی که در داخل کشور پیش می‌آید بخشی از عدم مدیریت و بی‌لیاقتی بعضی از مدیران کشور، بخشی به خاطر فشارهای دشمن و بخشی هم به خاطر نفوذی‌های ملعونی است که در مراکز تصمیم‌گیری و تصمیم سازی نفوذ کردند برای اینکه این انقلاب را بشکنند.انتهای پیام/
 
کد مطلب: 266187