داخلی صفحه گیلان خبر
 
آیت اله فلاحتی:
نام و یاد شهدا سبب ترس استکبار از کشور ماست
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹
نماینده ولی فقیه در گیلان در یادواره شهدای روستای انبوه عمارلوی رودبار گفت: تا نام و یاد شهدا در کشور ما وجود دارد قدرت های سلطه گر جهانی آرام و قرار ندارند.
 
به گزارش ایثار گیلان، آیت اله فلاحتی عصر روز پنجشنبه 17 آبان 97 در یادواره شهدای روستای انبوه عمارلوی رودبار که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان برگزار شد،گفت: استکبار هر روز مبالغ هنگفتی هزینه می کند تا ملت ما را از مسیر بندگی خدا و اطاعت از ولایت فقیه دور کند ولی ملت ما با هوشیاری و دشمن شناسی همه نقشه های شوم دشمن را نقش برآب می کنند .
امام جمعه رشت افزود:امروز همه قدرت های سلطه جهان علیه کشورمان بسیج شده اند ولی مردم ایران اسلامی با تدبیر و تفکر و پیروی از منویات رهبر انقلاب اجازه هیچگونه تعرضی را به دشمن نمی دهند.
نماینده ولی فقیه در گیلان یادآور شد: بزرگترین خصیصه شهدا خداباوری،خدامحوری و پیروی از ولایت فقیه بود و امروز همه ما باید ادامه دهنده راه شهدا باشیم . 
آیت اله فلاحتی افزود : امام خمینی رحمت اله علیه مبلغ آیین الهی بود و شهدا با نثار خون خود به این آیین لبیک گفتند.
وی با اشاره به دشمنی های آمریکا با ایران گفت: ایران هسته ای با موشک دوربرد برای آنان مهم و خطرناک نیست بلکه آنچه برای آمریکا مهم،سرنوشت ساز و خطرآفرین است سرمایه عظیم انسانی ماست.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 266188
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...