مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:
ترویج فرهنگ ایثار، حفظ ارزش‌های نظام است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با فرماندار شهرستان ملکان تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نشان از توجه مسئولین به شناخت و حفظ ارزش‌های والای نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی،‌ عباس پور حسن در دیدار با فرماندار شهرستان ملکان اظهار داشت:‌ در جای‌جای سرزمین افتخارآفرین ایران اسلامی در برابر رشادت‌های شهدا تکلیف داریم و باید از میراث ماندگار و معنوی آن‌ها صیانت کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در سفر به شهرستان ملکان و دیدار با محمدباقر خانی فرماندار، رسول دیانتی رئیس بنیاد  و ابراهیم رزقی رئیس شورای شهر این شهرستان تصریح کرد:‌ همراهی و همسو بودن مسئولین در ارائه خدمات به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، نتیجه بخشی اقدامات بنیاد را بیش‌ازپیش سرعت می‌بخشد چرا که خدمت‌رسانی به جامعه معزز ایثارگری در تمامی عرصه‌ها مشمولیت داشته و فقط به حوزه خاصی مربوط نمی‌شود.
عباس پورحسن هدف از سفر به شهرستان‌ها را رسیدگی به مشکلات و مسائل مربوط به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران شهرستان عنوان کرد و گفت: فرمانداران در شهرستان‌ها می‌توانند رفع مشکلات جامعه ایثارگری را اولویت کاری ادارات قرار دهند.
پورحسن در ادامه تصریح کرد:‌ از نشانه‌های پاسداشت و حفظ جایگاه شهدا در جامعه اسلامی، ساماندهی و مناسب‌سازی گلزارهای مطهر شهداست که بدون تردید این امر در شهرستان ملکان موردتوجه ویِژه قرار دارد.
وی افزود: در سال‌های اخیر اقدامات بسیار شایسته‌ای در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شهرستان ملکان انجام‌شده است که هرکدام نشان از توجه مسئولین مربوطه به شناخت و حفظ ارزش‌های والای نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با قدردانی از فعالیت‌های فرماندار در حوزه ایثار و شهادت و توجه به جامعه معزز ایثارگری‌ این شهرستان، خواستار ادامه این اقدامات با رویکردهای تکریم، تعظیم و ترویج ایثار شد.
انتهای پیام/ 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، ملکان، فرماندار، دیدار، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 266215