داخلی صفحه بوشهر خبر
 
ایجاد بستر فیبر نوری در گلزار شهدای بوشهر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۸
نشست مدیرکل و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با معاون فنی صداوسیما در خصوص فراهم‌سازی بستر فیبر نوری در گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر جهت ارتباط تصویری بهتر برای اجرای برنامه‌های تلویزیونی برگزار شد.
ایجاد بستر فیبر نوری در گلزار شهدای بوشهر
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در این نشست ابراز داشت: در فرهنگ اسلامی، شهید از مقام بسیار بالایی برخوردار و خداوند متعال نیز در قرآن به آن اشاره‌کرده است لذا با توجه به اهمیت موضوع شهادت باید توجه داشت گلزارهای شهدا نیز نماد شکل‌گیری ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند.
وی احیا، حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهیدان انقلاب اسلامی و ایثارگران و حفظ آثار آنان را یک ضرورت دانست و بیان کرد: اعتلای معرفت و تعهد جامعه در قبال ارزش‌های فرهنگ ایثار و شهادت و بالا بردن تعهد آنان نسبت به رعایت حق، حرمت و منزلت جامعه هدف و خانواده آنان از مهم‌ترین اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی است.
مدیرکل بنیاد بوشهر با اشاره به اینکه نظام اسلامی با خون شهدا پابرجاست و همه باید در صیانت از آرمان‌های گلگون‌کفنان خط سرخ شهادت کوشش کنند، گفت: باید سیره و مرام شهیدان گران‌قدر و خانواده‌های شهدا که الگوهای صبر و استقامت هستند، در جامعه ترویج شود.
وی افزود: ثبات نظام جمهوری اسلامی ایران و آرامش کشور مدیون شهدا و ایثارگرانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت درراه مکتب و میهن خود جان‌فشانی کردند وزنده نگه‌داشتن یاد و نام آنان نه‌تنها یک وظیفه دینی، بلکه باعظمت، شکوه و امنیت ملی کشور گره‌خورده است.
در ادامه افراد حاضر در جلسه راهکارهای فراهم‌سازی بستر فیبر نوری در گلزار مطهر شهدای شهر بوشهر را موردبررسی قراردادند و در پایان تصمیمات لازم در این خصوص اخذ شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 266219