داخلی صفحه بوشهر خبر
 
کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بوشهر برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۵
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اسفندماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بوشهر برگزار می‌شود
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام عباس دشتی در نشست هماهنگی کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور بابیان اینکه انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت مدیون ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های آنان است اظهار داشت: انقلاب اسلامی و جبهه مقاومت مدیون فداکاری مردان چون شهید رهنمون و شهدای دانشجو، دانشگاهی، مردمی و خانواده‌های آنان است.
وی با تأکید بر توجه به افزایش آگاهی جوانان و نوجوانان در زمینه رشادت رزمندگان افزود: امروزه وظیفه ما یادآوری و آگاه‌سازی نسل جدیدی است که جنگ را درک نکرده‌اند.
حجت‌الاسلام دشتی خاطرنشان کرد: امروز استکبار جهانی به سردمداری آمریکا به دنبال این است که ذهن‌های نسل جدید را در اختیار بگیرد.
وی با اشاره به سیاست‌های همیشگی دشمنان انقلاب اسلامی گفت: شیوه و روش دشمن از صدر اسلام تاکنون تفاوتی نکرده است این ما هستیم که باید هوشیار باشیم، چراکه دشمن می‌خواهد تفکر غلط را در ملت نهادینه کند و مردم را از مسیر حق دور سازد.
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از میزبانی استان بوشهر برای برگزاری کنگره شهدا خبر داد و خاطرنشان کرد: کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اسفندماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: میزبانی از کنگره شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور افتخاری است که نصیب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر شده است و باید با اجرای شایسته برنامه‌های مدون شده قدردان این افتخار بزرگ باشیم.
حجت‌الاسلام دشتی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ازجمله ضرورت‌هایی است که می‌توان با تدارک محتوای مناسب و نوآوری در کنگره شهدای وزارت بهداشت به آن پرداخت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266220
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور