داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرمانده حفاظت سپاه پاسداران در لنگرود:
دشمن با جنگ روانی به دنبال آسیب روحی و اعتقادی در نسل‌های جدید است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
فرمانده حفاظت سپاه پاسداران با اشاره به جنگ روانی دشمن علیه ایران گفت: دشمن بعد از جنگ تحمیلی و عدم موفقیت در آن، جنگ فرهنگی را آغاز کرده که به دنبال آسیب روحی و اعتقادی در نسل‌های جدید است.
 
به گزارش ایثار گیلان،سردار علی نصیری در یادواره 26 شهید مسجد امام رضا شهر لنگرود با بیان اینکه مبنای انقلاب ایران موضوعی محتوایی است اظهار کرد: انقلاب اساسی مشکل اساسی استکبار است و گرنه مسلمانی و دین در زمان شاه هم وجود داشت ولی کسی با ایران مشکلی نداشت.
وی با بیان اینکه شهدای دوران دفاع مقدس تفکر انقلاب را مستقیماً از امام دریافت کردند گفت: انقلاب اسلامی دقیقاً شعارهایی را بر مبنای خود قرار داد که مخالف مواضع استکبار بود.
فرمانده حفاظت سپاه پاسداران با اشاره به هزینه‌های زیاد استکبار برای ایجاد خاورمیانه جدید افزود: هفت هزار میلیارد دلار هزینه‌ای بود که بر روی دست استکبار ماند و با هوشیاری انقلاب و موج بیداری اسلامی در منطقه دست آنان از ایجاد خاورمیانه جدید کوتاه ماند.
نصیری با بیان اینکه در طول تاریخ ایران هر جنگی که با ایران انجام شد تکه‌ای از کشور جدا شد خاطرنشان کرد: ایران بعد از انقلاب هشت سال با دشمن جنگید و اجازه نداد حتی یک وجب از خاک کشور جدا شود.
وی با اشاره به هشت سال مقاومت ایران در برابر دشمن بیان کرد: ایران در دوران دفاع مقدس فقط با عراق نجنگید بلکه طبق مستندات بیش از ۲۵‌ کشور جهان، عراق را پشتیبانی نظامی و انسانی کردند.
فرمانده حفاظت سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب و شهدای ایران الگوی کشورهای بیداری اسلامی است تصریح کرد: دشمن بعد از جنگ تحمیلی و عدم موفقیت در آن،جنگ فرهنگی را آغاز کرده که به دنبال آسیب روحی و اعتقادی در نسل‌های جدید است.
نصیری با بیان اینکه نسل‌ جدید انقلاب، فرهنگ انقلاب و امام را که حتی آن‌ را درک نکردند قبول کرده‌اند گفت:مشکل دشمن‌ با انقلاب با حذف موشک‌ حل نمی‌شود بلکه مشکل استکبار فرهنگ انقلاب اسلامی است که برای براندازی آن تلاش می‌کنند.
وی با تأکید بر ایستادگی مردم در برابر استکبار بیان کرد: مردم ایران چهل سال است در برابر توطئه‌های استکبار مقاومت کرده است درحالی‌که هرکدام از توطئه‌ها علیه ایران در کشورهای دیگر جواب مثبت داد ولی تفکر انقلابی مردم ایران موجب شکست دشمن شد.
فرمانده حفاظت سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران در چهل سال گذشته خود با تحریم بیگانه نیست افزود:تحریم چیز جدیدی برای ملت ایران نیست ولی دشمن علاوه بر بُعد روانی برنامه‌های خود، به دنبال تهی کردن ذهن مردم هستند تا مردم را مقابل نظام قرار دهند.
نصیری با تأکید بر لزوم حمایت از کالای ایرانی بیان کرد: هرکجا که از خود ضعف نشان دادیم دشمن در همان موضوع وارد عمل شد و به کشور ضربه زد.
وی با بیان اینکه دشمن ایران نسبت به گذشته ضعیف‌تر شده است گفت: در دوران جنگ ایران هیچ تجهیزاتی نداشت ولی امروز پیشرفته‌ترین موشک‌ها، تجهیزات، هواپیما در کشور ساخته و با رشد علمی روبرو هستیم که به برکت خون شهدا و انقلاب است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 266225