داخلی صفحه قزوین خبر
 
قزوین| خدمت به خانواده شهدا عبادت است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵
رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی استان قزوین با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا عبادت است گفت: بقای انقلاب، نظام ‌و ارزش‌های دینی وابسته به جهاد است که جوانان انقلابی در این زمینه سربلند شدند.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، حجت‌الاسلام فتح‌الله جباری فرد پیش از ظهر امروز در سی و هفتمین سالگرد شهید ترور سردار سرتیپ پاسدار شهید مرتضی آقائی که در حسینیه امامزاده حسین(ع) برگزار شد، اظهار داشت: شهدا سرمایه‌ها و صاحبان انقلاب هستند و امروز نباید از تکریم خانواده شهدا و جانبازان غافل شویم.
وی بیان کرد: هر آنچه به دست آورده و داریم به برکت خون‌های پاک شهداست که جانانه در مقابل ظالمان و استکبار ایستادگی کردند.
رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی استان قزوین با اشاره به اهمیت توجه به خانواده شهدا خاطرنشان کرد: تمام آحاد جامعه باید برای خدمتگزاری به خانواده شهدا تلاش کنند.
جباری فرد با بیان اینکه زنده نگه‌داشتن یاد و‌ نام شهدا کمترین خدمت در این مسیر بوده چراکه مردم در مسیر زندگی به آرمان و سیره شهدا نیاز دارند، افزود: هر ملتی که در راه خدا جهاد کند پیروز است؛ بقای انقلاب، نظام ‌و ارزش‌های دینی وابسته به جهاد است که جوانان انقلابی در این زمینه سربلند شدند.
رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: احسان از ویژگی‌های شاخص نیروهای مسلح بوده که خداوند در قرآن کریم بر این امر تاکید دارند و باید در اولویت قرار گیرد.
جباری فرد با بیان اینکه نیروهای مسلح بر ملت غیور ایران افتخار می‌کنند، گفت: نیروی انتظامی در بین نیروهای مسلح دارای هوشیاری، اقتدار و حکمت، تدبیر است در حالی که بالاترین حریم جامعه مردم هستند و باید در رفاه باشند.
وی ادامه داد: ضابطان دستگاه قضایی با تعامل نیروی انتظامی در راستای امنیت فعالیت می‌کنند در حالی که آداب امروز نیروی انتظامی در جامعه مثال زدنی است.
رئیس عقیدتی-سیاسی نیروی انتظامی استان قزوین بیان کرد: نیروهای مسلح دشمنان خود را شناخته و با ولایت‌پذیری در مقابل آنها ایستادگی می‌کنند.
کد مطلب: 266235
مرجع : تسنیم
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...