داخلی صفحه گیلان خبر
 
مسئول روحانیون سازمان هوافضا سپاه پاسداران:
شهدا با شهادت خود به درجه‌ای رفیع نزد خدا رسیده اند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸
مسئول روحانیون سازمان هوافضا سپاه پاسداران گفت: این انقلاب حاصل خون شهدا و مقاومت مردم است اگر مسئولی به تکلیفش خوب عمل نکند در قبال مردم و شهدا مسئول است.
 
به گزارش ایثار گیلان،حجت‌الاسلام ‌والمسلمین مهدی ربیعی در مراسم یادواره 11 شهید منطقه قلعه رودخان که به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان در مسجد جامع شهدای شهرستان فومن برگزار شد، با بیان اینکه برگزاری مجلس برای شهدا باعث دعای خیر آنان می‌شود اظهار کرد: شهدا صاحبان این مجلس هستند زیرا خدا فرمود شهدا زنده اند و نزد من روزی می‌خورند و ما با برگزاری چنین مراسمی باعث می‌شویم آن‌ها برای جامعه دعای خیر کنند.
وی با اشاره به اینکه شهدا با شهادت خود به درجه‌ای رفیع نزد خدا می‌رسند گفت: شهادت آغاز راه زندگی است نه پایان؛ شهادت باختن نیست بلکه بردن است تا زمانی که این نگاه به شهید عوض نشود جامعه اصلاح نمی‌شود.
مسئول روحانیون هوافضا سپاه پاسداران با تأکید بر اینکه در مجلس شهدا باید اهداف آن‌ها گفته شود افزود:مجلس شهدا بدون صحبت سیاسی هیچ فایده‌ای ندارد زیرا ما باید در مجلس شهدا از اهداف شهادت آن‌ها سخن بگوییم.
وی با اذعان به اینکه دست نیاز دراز کردن به سمت آمریکا فقط برای ما بدبختی و گرفتاری می‌آورد بیان کرد: انسان مؤمن باید به زمان خود آگاه بوده و دشمن خود را بشناسد که دشمن زمان ما آمریکا و استکبار است و اگر به‌سوی شیطان دست نیاز دراز کنیم فقط برای ما گرفتاری به همراه دارد.
ربیعی یکی از مهم‌ترین وظیفه امروز مردم در قبال شهدا را دشمن‌شناسی دانست و گفت: در وصیت همه شهدا اشاره به دشمن‌شناسی شده است که متأسفانه در جامعه ما عده‌ای یا غافل‌اند یا خودشان را به‌غفلت می‌زنند.
وی با تأکید بر اینکه مسئولان باید به تکلیف خود به‌درستی عمل کنند گفت: این انقلاب حاصل خون شهدا و مقاومت مردم است اگر مسئولی به تکلیفش خوب عمل نکند در قبال مردم و شهدا مسئول است.
"انتهای پیام" 
کد مطلب: 266238
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...