جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگران شهرستان اسلامشهر برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۸
جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگران شهرستان اسلامشهر با معارفه کارشناس شاهد اداره آموزش و پرورش و تجلیل از نجفی به جهت بازنشستگی برگزار شد.
جلسه ستاد اجرایی شاهد و ایثارگران شهرستان اسلامشهر برگزار شد
 
به گزارش "ایثار"، جلسه ستاد اجرائی شاهد و ایثارگران شهرستان اسلامشهر با حضور حسینعلی بنار رئیس اداره آموزش و پرورش، شاهین عسگریان رئیس و مهدی اردلانی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر، سایر اعضاء و مدیران مدارس شاهد در مدرسه شاهد مشکوه نور با معارفه کارشناس شاهد اداره آموزش و پرورش و تجلیل از نجفی به جهت بازنشستگی برگزار شد.
در این نشست شاهین عسگریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسلامشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و فرهنگی با اشاره به فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) و تاكیدات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در مورد ارائه خدمات و تسهیلات مطلوب فرهنگی و آموزشی به دانش آموزان شاهد و ایثارگران  بر اجرای این فرامین تاكید کرد.  
وی با بیان اینكه وظیفه اعتقادی و قانونی ماست تا با بهره گیری از فضای آموزشی مناسب و تخصیص نیروی انسانی متعهد و مجرب به طرح های شاهد و ایثارگران ، زمینه رشد و بالندگی فرزندان عزیز شهداء و ایثارگران را فراهم آوریم اظهار داشت: ستاد اجرایی شاهد و ایثارگران باید با بهره گیری از ظرفیت های موجود و اجرای مطلوب مقررات و ضوابط ویژه امور شاهد و ایثارگران اهتمام جدی به عمل آورند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اسلامشهر عنوان کرد: چون مدارس شاهد یادگار فرزندان شهدا و ایثارگران سرافراز است باید همواره مورد توجه ویژه مسئولان آموزش و پروش از نظر اختصاص نیروی انسانی کارآمد، متعهد و علاقه مند خدمت به این عزیزان در برنامه ریزی هایشان باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 266239