داخلی صفحه قزوین خبر
 
قزوین| مسئولان باید در راستای پاسداشت خون شهدا تلاش کنند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۵
رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) با بیان اینکه مسئولان باید در راستای پاسداشت خون شهدا تلاش کنند گفت: امروز سوء مدیریت و سوء تدبیر ریشه تمام مشکلات داخلی است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سردار مهدی صباغ پیش از ظهر امروز در سی و هفتمین سالگرد شهید ترور سردار سرتیپ پاسدار شهید مرتضی آقائی که در حسینیه امامزاده حسین(ع) برگزار شد، اظهار داشت: شهید آقائی شجاع و دلیر بود و همواره دغدغه پیروزی انقلاب و نظام را داشت.
وی بیان کرد: امروز شاهد حمایت‌ها و تعامل کشور ایران و عراق هستیم در حالی که تجلی عاشورا به برکت خون شهداست.
رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین(ع) خاطرنشان کرد: چندین سال همرزم و همراه شهید آقائی بودم؛ این شهید والامقام همواره در تلاش بود تا با نفاق و ظلم در جامعه مقابله کند.
صباغ با بیان اینکه شهید آقائی 38 سال پیش عاشورایی بود، گفت: تجلی فرهنگ عاشورایی باید با بصیرت و زیرکی همراه باشد.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام درنگ نداشته و اگر سرسوزنی قدرت پیدا کنند گستاخی و حمله خواهند کرد، افزود: امروز 25 میلیون نفر در پیاده‌روی اربعین شرکت می‌کنند که به برکت خون شهدا و ایستادگی در مقابل ظالمان است.
صباغ با بیان اینکه شهید آقائی با نفاقی مبارزه کرد که در پیروزی انقلاب نقش داشت و امروز مسئولان باید در راستای پاسداشت خون شهدا تلاش کنند، افزود: ملت ایران عاشورایی و با بینش هستند اما عده‌ای از بداندیشان دگراندیش به سبب برخی موضوعات و اعتماد به دشمنان منحرف شدند.
رئیس دانشکده امنیت دانشگاه امام حسین (ع) بیان کرد: امروز سومدیریت و سوتدبیر ریشه تمام مشکلات داخلی است در حالی که انقلاب به نظام آبرو و عزت داده و اگر فرهنگ عاشورایی نبود امروز دشمنان بر ما حاکمیت داشتند.
صباغ با بیان اینکه امروز باید مطالبه گری را یاد گرفته و مدیران از تفکر اشرافی دوری کنند در حالی که مردم همواره پشتیبان نظام هستند، افزود: تمام آحاد جامعه با مدیریت جهادی و تفکر عاشورایی باید در مسیر انقلاب گام بردارند.
کد مطلب: 266245
مرجع : تسنیم