خدمت به ایثارگران از مؤلفه‌های مهم وزارت اقتصاد و دارایی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹
مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران در نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی مدیران استانی گفت: خدمات به خانواده‌های معظم ایثارگران از مؤلفه‌های مهم و اولویت‌های وزارت اقتصاد و دارایی و مجموعه‌های تابعه است.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ مشاور وزیر امور اقتصاد و دارایی در امور ایثارگران صبح امروز با حضور در گلزار مطهر شهدای شهرکرد به مقام شامخ شهدا ادای احترام و سپس در نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی مدیران استانی که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد ضمن بررسی مسائل و مشکلات مربوط به ایثارگران گفت: خدمات به خانواده‌های معظم ایثارگران از مؤلفه‌های مهم و اولویت‌های وزارت اقتصاد و دارایی و مجموعه‌های تابعه است.
حجت‌الاسلام ثقفی ضمن تجلیل از هشت سال حماسه‌آفرینی رزمندگان در دفاع مقدس تصریح کرد؛ خدمت به این قشر تکلیف مهم و همگانی است بااین‌وجود اجرایی نشدن برخی امور ناشی از ضعف نظام نیست بلکه برخی موارد کم‌کاری‌ها ناشی از روند اجرای قانون است.
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در امور ایثارگران گفت: اساس حرکت هر دولتی این است که برای ملت کاری انجام شود لذا تمام تلاش ما نیز در راستای حمایت از جامعه ایثارگری و حل بخشی از مشکلات ایثارگران است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 267058