ضرورت نهادینه کردن فرهنگ شهدا در جامعه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۴
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد ایلام تصریح کرد: باید به‌ عنوان رهروان شهدا تلاش کنیم تا فرهنگ شهدا که همان زندگی اسلامی و الهی است را در جامعه نهادینه کنیم و خود شهدا حتماً ما را در این مسیر یاری خواهند داد.
ضرورت نهادینه کردن فرهنگ شهدا در جامعه
 
به گزارش «ایثار»، کریم دارایی در نشست جمع‌آوری آثار شهدای استان که با حضور رؤسای بنیادهای تابع استان ایلام در بنیاد استان برگزار شد، با بیان اینکه شهدا از اصحاب آخرالزمانی اسلام و امام عصر (عج) هستند، گفت: توجه به شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، توجه به فرهنگ ایثار، شهادت و مهدویت است.
وی افزود: شهدا برای دفاع از اسلام ناب در عصر آخرالزمان و ترویج فرهنگ مهدویت به پا خاستند و با شهادت خود این نهضت را جاری کردند.
دارایی تصریح کرد: باید به‌ عنوان رهروان شهدا تلاش کنیم تا فرهنگ شهدا که همان زندگی اسلامی و الهی است را در جامعه نهادینه کنیم و خود شهدا حتماً ما را در این مسیر یاری خواهند داد.
دارایی با تاکید اینکه باید تلاش کنیم، آثار و خاطرات شهدای استان جمع‌آوری شود، گفت: باید با برنامه‌ریزی، تمام آثار و خاطرات شهدا برای انتقال به نسل‌های آینده جمع‌آوری، حفظ و در برنامه‌های گوناگون شهدا از آن‌ها استفاده هدفمند و درست شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 267118