ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از شاخصه های دستیابی به یک جامعه سالم است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
رئیس بنیاد شهیدو امور ایثارگران شهرستان اسکو در دیدار با فرزندان شاهد و شهردار اسکو گفت: نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت و دستیابی به اهداف والای شهدا از شاخصه های دستیابی به یک شهر و جامعه سالم است.
 
به گزارش ایثار  آذربایجانشرقی از اسکو، غلامحسین یدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اسکو با حضور در شهرداری اسکو از شهردار جدید و فرزندان شاغل در این اداره دیدار و گفتگو کرد.
یدی ضمن تبریک انتصاب علی اصغر قنبری، همکار سابق بنیاد به عنوان شهردار اسکو گفت: ترویج و نهادینه سازی فرهنگ ایثار و شهادت و دستیابی به اهداف والای شهدا از شاخصه های دستیابی به یک شهر و جامعه سالم است.
وی افزود: ترویج و معرفی آرمان های شهدا و امام راحل در بین آحاد مردم، نیازمند تلاش، حمایت و اراده جدی تمام مدیران به ویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است تا با برنامه ریزی های دقیق گام مؤثری در پاسداشت خون شهدا و عمل به وصایای آنان بردارند.
غلامحسین یدی افزود: دیدار فرزندان شهدا  و همکاران سابق بنیاد که سابقه خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران را در کارنامه درخشان کاری خود دارد، فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیتهای آنهاست.
یدی در این دیدار خواستار ادامه همکاری مستمر شهرداری با بنیاد و پیگیری امورات مربوط به مناسب سازی و ساماندهی گلزارهای نیمه تمام شهدا در سطح شهرستان شد.
علی اصغر قنبری شهردار جدید اسکو در این دیدار اذعان داشت: ما مدیون شهدا و ایثارگران هستیم و برای ادای دین و انجام وظیفه به خانواده های آنان از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
قنبری رضایت شهروندان علی الخصوص خانواده های شاهد و ایثارگر را جز مهم ترین اصول اخلاقی و کاری خود عنوان کرد.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار ، آذربایجان شرقی، کارکنان بنیاد، شهردار ، فرزندان شهدا، اسکو
کد مطلب: 267576