مديرکل بنياد شهيد شهرستان‌‌هاي تهران:
شهداي مدافع حرم لبيک‌گوي هل من ناصر ينصرني امام حسين(ع) هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۰
خبرگزاري آريا-مديرکل بنياد شهيد شهرستان‌‌هاي تهران با اشاره به جايگاه شهدا و جانبازان مدافع حرم گفت: شهداي مدافع حرم لبيک‌گوي "هل من ناصر ينصرني" امام حسين(ع) هستند.
شهداي مدافع حرم لبيک‌گوي هل من ناصر ينصرني امام حسين(ع) هستند
 
به گزارش خبرگزاري آريا از تهران، عبدالله مرتضوي در مراسم رونمايي از سامانه جمع‌آوري و مستندسازي اسناد و آثار شهداي مدافع حرم ضمن تبريک ايام ماه ربيع الاول و آرزوي شادي در  اين ايام اظهار داشت: خدمت آقاي نريماني و ساير مسئولان خيرمقدم عرض مي کنم.
وي ادامه داد: 25 درصد شهداي مدافع حرم کشور در شهرستان هاي استان تهران هستند که اين امر به برکت قبله تهران يعني حرم حضرت عبدالعظيم حسني(ع) است که زمينه خير و برکات فراواني شده است.
مديرکل بنياد شهيد شهرستان‌‌هاي تهران عنوان کرد: شهداي مدافع حرم در دفاع از حريم اهل بيت جانفشاني کرده و "هل من ناصر ينصرني" امام حسين(ع) براي شهداي مدافع حرم و جانبازان است و اين فرمايش امام حسين مبني بر اينکه کسي هست که از حريم اهل بيت دفاع کند مصداق بازر شهداي مدافع حرم است.
مرتضوي در ادامه تصريح کرد: بر اساس روايات اين انقلاب و اين نهضت و همچنين طبق بشارت هاي امام راحل و پيش بيني مقام معظم رهبري اميد است اين انقلاب مقدمه ظهور امام عصر(عج) شود که امروز شهداي مدافع حرم به هل ناصر ينصرني حسين لبيک مي گويند.
وي در پايان خاطرنشان کرد: شاکريم که در اين عصر و برهه تاريخي هستيم تا خادم شهدا و خانواده هاي شهدا مدافع حرم باشيم و اينکه طبق فرموده امام تربت پاک شهيدان مزار عاشقان است مزار شهدا زيارتگاه‌هايي مي شود که در تاريخ باقي مي‌ماند.
 
کد مطلب: 267734