بنیاد کلیبر به‌عنوان پایگاه برتر معرفی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰
فرماندار کلیبر در مراسم تجلیل از بنیاد کلیبر به‌عنوان پایگاه برتر در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت گفت: برنامه‌ریزی جهت بهبود بخشیدن به شاخص‌ها و سرانه‌های فرهنگی و آموزشی و بهینه‌سازی نحوه گذران اوقات فراغت مستلزم شناخت وضع موجود و امکانات است که زیرساخت‌های شهرستان کلیبر قابل‌توجه است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از کلیبر، رسول خدابخش فرماندار شهرستان کلیبر در مراسم تجلیل از بنیاد شهید و امور ایثارگران کلیبر به‌عنوان پایگاه برتر در برگزاری برنامه‌های اوقات فراغت با تقدیر از عملکرد ادارات در راستای سازمان‌دهی امور جوانان و رونق بخشی به امور محوری اوقات فراغت شهرستان گفت: برنامه‌ریزی جهت بهبود بخشیدن به شاخص‌ها و سرانه‌های فرهنگی و آموزشی و بهینه‌سازی نحوه گذران اوقات فراغت مستلزم شناخت وضع موجود و امکانات است که زیرساخت‌های شهرستان کلیبر  قابل‌توجه است .
وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از آن خاطرنشان کرد: از عواملی که در انحراف اجتماعی جوانان و نوجوانان مؤثر است و به آسیب‌های اجتماعی دامن میزند نداشتن مهارت‌های لازم در برخورد با این مسائل است که با صورت گرفتن نیازسنجی در بخش‌های مختلف شهرستان می‌توان اولویت‌بندی و دوره‌های آموزشی مناسب با گروه‌های مختلف برگزار نمود.
یادآوری می‌شود؛ سه‌شنبه 29 آبان ماه 1397، در مراسمی از فعالان عرصه اوقات فراغت شهرستان کلیبر که با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد از مصطفی معصوم زاده به‌عنوان مدیر دستگاه فعال در امر اوقات فراغت با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.
گفتنی است: در این برنامه همچنین از خانم ریحانه پور حاتم به‌عنوان  کارشناس برتر  اوقات فراغت جوانان در بنیاد کلیبر تجلیل گردید. 
انتهای پیام/
 
کلمات کليدی: ایثار آذربایجان شرقی ، کلیبر ، تجلیل ،اوقات فراغت ، بنیاد شهید و امور ایثارگران
کد مطلب: 267793
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...