برگزاری دوره آموزشی عمومی سبک زندگی
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۵
 به منظور توسعه و ترويج فرهنگ مفاهيم قرآني در سراسر كشور، دوره آموزش عمومي "سبك زندگي با محوريت حفظ و مفاهيم سوره هاي ناس تا زلزال"به مدت ۸ ساعت، به صورت الكترونيكي برگزار مي‌‎گردد.
از آنجا كه دوره فوق الذكر از طريق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار مي‌گردد، جهت ثبت نام در دوره آموزشي و شركت در آزمون لازم است همكاران محترم با مراجعه به درگاه آزمون‌هاي سراسري معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي به نشاني www.quranedu.ir  تا تاريخ ۲۴ آذرماه اقدام به ثبت نام نموده و در روزهاي ۲۶،۲۵ و ۲۷ آذرماه نيز در آزمون فوق شركت نمايند.
خاطرنشان مي‌گردد:
  •  براي ثبت نام پس از مراجعه به نشاني www.quranedu.ir  در قسمت آموزش‌هاي قرآني ويژه كاركنان دولت، لينك ورود به سامانه و سپس لينك عضويت در سامانه را انتخاب كرده و پس از تكميل اطلاعات شخصي، نام دستگاه را "نهاد رياست جمهوري" و نام سازمان را "بنياد شهيد و امور ايثارگران" انتخاب نموده و بعد از دريافت كلمه عبور سامانه از طريق پيامك روي تلفن همراه، اقدام به ثبت نام مي‌نماييد.
    لازم به ذكر است پس از واريز مبلغ ۲۰،۰۰۰ ريال به صورت اينترنتي در سايت مربوطه، دسترسي به محتواي دوره آموزشي و شركت در آزمون براي همكاران فعال مي‌گردد.
    درصورت وجود هرگونه سوال يا اشكال مي‌توانيد با معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، شماره تلفن ۶۱۹۰۵-۰۲۱ داخلي هاي ۱۲۴،۱۲۵ و ۱۲۷ تماس حاصل فرمائيد. 
کد مطلب: 267840
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...